Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю пройшов підготовку за ізраїльською методикою (ФОТО)

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю пройшов підготовку за ізраїльською методикою (ФОТО). київський міський центр реабілітації, підготовка, семінар-тренінг, ізраїльська методика, інвалідність

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю пройшов підготовку за ізраїльською методикою. київський міський центр реабілітації, підготовка, семінар-тренінг, ізраїльська методика, інвалідністьIsrael Trauma Coalition in UA та IIF Foundation провели семінар-тренінги для Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Протягом трьох днів іноземні спеціалісти розповідали не лише, як допомогти родинам з дітьми з інвалідністю, але і як відновити власні ресурси, інформує «Вечірній Київ».

У Israel Trauma Coalition in UA та IIF — International Inclusion Foundation провели семінар-тренінги для працівників Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю. Ізраїльські фахівці розповіли, як правильно працювати з родинами, які виховують дітей з інвалідністю в умовах війни.

«Це був запит від нашої команди Центру, скільки з початку повномасштабного вторгнення перед нами постали дуже багато викликів. Це робота з родинами, дітьми, а також відновлення ресурсу всієї команди.

Ми звернулися до Управління з комунікації та гендерної рівності, а також до Israel Trauma Coalition та отримали чудовий зворотний зв’язок. Протягом трьох днів фахівці дали нам фундамент, з якого почнеться будування стійкості та розуміння, як і чим ми можемо допомогти не тільки родинам, які виховують дітей з інвалідністю, але й своїй команді для відновлення власних ресурсів», — розповіла директорка Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю Альона Терещенко.

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю пройшов підготовку за ізраїльською методикою. київський міський центр реабілітації, підготовка, семінар-тренінг, ізраїльська методика, інвалідністьАльона Терещенко. Фото: Олексій Самсонов

Головна виконавча директорка IIF — International Inclusion Foundation Марина Крісов зазначила, що ізраїльські фахівці навчають українських колег, опираючись на власний досвід, а також на досвід інших країн світу.

«У IIF — International Inclusion Foundation ми займаємося питаннями комплексної інклюзії у суспільстві. Для нас принципово важливо фізично перебувати в Україні, бути максимально зануреними у буденність українців, щоб мати можливість реально оцінювати запити, які виникають у суспільства», — розповіла Марина Крісов.

У липні Центр стресостійкості Києва спільно із фахівцями Israel Trauma Coalition in UA та IIF Foundation розпочали роботу над новою програмою з підтримки та просування інклюзії, інклюзивних практик у комплексному підході стійкості.

Юлія Сергеєва

Фото надав Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*