Міська влада планує проводити тренінги для батьків і фахівців на базі Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю (ФОТО)

Міська влада планує проводити тренінги для батьків і фахівців на базі Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю (ФОТО). київ, реабілітація, тренінгові центри, інвалід, інвалідність, person, human face, man, suit, clothing, tie, standing, shirt, chin, forehead. A man wearing a suit and tie smiling and looking at the camera

Київ. Міська влада планує відкрити тренінгові центри для навчання батьків, які мають дітей з інвалідністю, та фахівців цієї сфери на базі Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час участі в Дні відкритих дверей у Центрі, що працює на вул. Олени Теліги, 37-Г.

«1-го лютого фахівці Центру прийняли першу групу з 20 дітей на реабілітаційний курс тривалістю 28 днів. Це дітки віком від 6 до 11 років із руховими порушеннями. Загалом Центр розрахований на 70 дітей одночасного перебування в день на реабілітаційному процесі. Окрім того, щотижня запроваджено консультаційний день для подальшого формування реабілітаційних груп. Наразі на попереднє первинне консультування записано понад 70 дітей із інвалідністю з різними нозологіями та складністю. Надзвичайною популярністю в Центрі користується робота психолога з батьками», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, до кожної родини та дитини з інвалідністю особливий підхід. Зокрема, команда фахівців під час визначення реабілітаційного потенціалу при первинному консультуванні намагається з’ясувати особливі потреби кожної дитини та родини, визначити оптимальний час перебування для дитини в Центрі та тривалість реабілітаційного процесу. Окрім того, фахівцями педагогічного профілю запроваджено таку послугу, як підтримка шкільної програми дитини під час реабілітаційного процесу в Центрі.

Нагадаємо, що до Центру можуть потрапити діти, які мають статус інваліда та зареєстровані в Києві.

Для попереднього визначення необхідності в реабілітації дитини з інвалідністю та визначення реабілітаційного потенціалу, а також черговості наповнення реабілітаційних груп для дитини та родини передбачені консультаційні дні – щовівторка з 09:00 до 17:00. У цей день працює реабілітаційна мультидисциплінарна команда. Після визначення необхідності в проведенні реабілітації за напрямами, реабілітаційною комісією Центру буде визначено першочерговість у проходженні та зарахуванні в дитини з інвалідністю до Центру. Про це родину буде повідомлено та запрошено на конкретну дату та час.

Документи для формування реабілітаційної справи дитини з інвалідністю в Центрі реабілітації дітей з інвалідністю:

– паспорт батьків для уточнення місця проживання (Київ) та копія паспорту;

– копія свідоцтва про народження дитини;

– копія довідки ЛКК про встановлення інвалідності дитині;

– копія індивідуальної програми реабілітації;

– заява офіційного представника дитини на проходження реабілітації у Центрі;

– виписка з карти розвитку дитини за місцем проживання (виписка з Форми 112/о).

Центр працює з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 17:00.

Київська міська державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*