Реабілітація по-новому: у Львові захисники освоюють моделювання (ФОТО)

Реабілітація по-новому: у Львові захисники освоюють моделювання (ФОТО). джейсон фарелл, львів, центр незламні unbroken, захисник, моделювання

Реабілітація по-новому: у Львові захисники освоюють моделювання. джейсон фарелл, львів, центр незламні unbroken, захисник, моделювання

Моделювання як спосіб психологічної реабілітації. Таким методом із захисниками, що проходять реабілітацію та протезування в Центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), поділився канадієць, який у свій час поборов тривогу та депресію.

Джейсон Фарелл 18 років працював в екстреній медичній допомозі. Приймав дзвінки та координував польоти санітарної авіації. Після кількох років роботи рішення йому давалися все важче – його дуже часто паралізовував страх. Тому Джейсон вийшов на пенсію. Проте це не допомогло чоловікові впоратися з тривожністю.

“Я все ще жив у стані високої тривоги, здебільшого боявся вийти з дому або мати контакт з людьми. Мені снилися жахливі кошмари. Я був у депресії та відчував, що не є корисним суспільству”, – каже Джейсон.

Тоді він почав займатися моделюванням. Дні, які здавалися нескінченними, минали швидше. Процес складання фігурок зосереджував його увагу та відволікав від травматичних думок. Попри встановлений діагноз агорафобія, Джейсон почав знайомитися з людьми по всьому світу, є учасником кількох клубів моделювання та допомагає впоратися зі схожими проблемами усім охочим. І все це завдяки моделюванню.

Саме тому Джейсон звернувся до Центру НЕЗЛАМНІ з пропозицією спробувати моделювання, щоби хлопці, що перебувають на лікуванні, відволіклися та спробували нове захоплення. Він впевнений – це допоможе впорядкувати думки та заспокоїти нервову систему.

Хлопці уже спробували збирати моделі військових літаків, склеюючи маленькі деталі докупи. Робили це із великим задоволенням.

Наталія Білотіл

HUBZ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*