У 2017 році планують завершити реконструкцію обласного центру реабілітації дітей-інвалідів

У 2017 році планують завершити реконструкцію обласного центру реабілітації дітей-інвалідів. тернопіль, центр реабілітації, дітей-інвалідів, обмеженими можливостями, реконструкція, person, wall, shelf, man, vase, indoor, furniture, bookcase, clothing, houseplant. A group of people standing in a room

В Тернопільському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів триває реконструкція. Один із корпусів майже повністю відремонтували, на черзі – завершення робіт на сходовій клітці та встановлення зручного поруччя. Крім того, капітального ремонту потребує дах.

Як розповіла директор центру Наталя Турецька, комунальну установу Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» створено 18 вересня 2014 року. В березні 2015 року створено єдине в Україні Відділення реабілітації за місцем проживання. Зараховуються діти від 2-ох до 18 років, які отримали статус інваліда, діти з фізичними та розумовими вадами розвитку, діти раннього віку групи ризику за направленням лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання дитини.

Роботи проводять за кошти обласного бюджету. Стан робіт оцінив голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

“Створення цього центру у 2014 році було одним з пріоритетних завдань для області. Річ у тім, що в області проживає більше 4 000 дітей з обмеженими можливостями, які потребують соціальної адаптації. Окрема категорія – це діти-аутисти. І саме тут вони мають можливість пройти таку реабілітацію. Сюди з`їжджаються діти з усієї області, тому ми поставили собі за мету завершити в цьому році ремонт приміщення центру. Загалом, з 2014 року у ремонт закладу приміщень вкладено понад 1 млн. 500 тис. грн”, – зазначив Степан Барна.

За словами голови ОДА, на черговій сесії обласної ради планують виділити на завершення ремонту приміщень 750 тисяч грн з перевиконання бюджету.

Загалом, центр обслуговує не тільки мешканців Тернополя. Більшість – діти з районів. Є чимало батьків, що привозять діток кожного дня, незважаючи на кілометраж. Загалом, у 2016 році послуги з реабілітації отримали 98 дітей.

Тернопільська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*