Золочівський районний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю проводить набір

Золочівський районний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю проводить набір. центр комплексної реабілітації, заняття, с.білий камінь, суспільство, інвалідність

Золочівський районний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю проводить набір. центр комплексної реабілітації, заняття, с.білий камінь, суспільство, інвалідність

Золочівський районний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю проводить набір віком від 4 до 33 років. Період прийому документів з 05.06.2020р. по 10.07.2020р у Золочівському управлінні соціального захисту населення, повідомляє «Золочів.нет».

До Ваших послуг: 1) заняття з вчителем-реабілітологом (згідно потреб і можливостей дитини): розвиток навичок самообслуговування та підготовки до самостійного життя; – навчання основам письма; – навчання основам лічби; – ознайомлення з природою; – художня діяльність; – сенсорний розвиток; 2) заняття з логопедом(згідно індивідуальної програми реабілітації); 3) заняття з практичним психологом (згідно індивідуальної програми реабілітації); 4) заняття інформатики (згідно можливостей дитини); 5) заняття з музики (на піаніно, згідно можливостей дитини); 6) фізична реабілітація (лікувальна фізкультура, підготовка до участі у спортивних змаганнях у рамках «Інваспорту» (Львівського регіонального центру фізичної культури і спорту); 7) лікувальний масаж (згідно направлення лікаря); 8) участь у заходах, ранках, фестивалях, спортивних змаганнях, творчих конкурсах.

Ми хочемо підтримати Вас і допомогти зрозуміти, що дитина з особливими потребами – це насправді не вирок, а виклик долі на подолання труднощів, які зустрічаються на життєвому шляху. Ви і ваша дитина повинні відкрити для себе можливості для подальшого щасливого розвитку і самореалізації.

Мета діяльності Центру – дати можливість особам з фізичними та інтелектуальними вадами перебороти труднощі розвитку, засвоїти побутові та соціальні навички, розвинути свої здібності, повністю або частково інтегруватися у суспільство.

Додаткова інформація за телефоном: 096 954 8195 (Ірина Степанівна); 097 838 8355 (Галина Юріївна).

Будемо раді бачити Вас за адресою: с.Білий Камінь, вул. Лесі Українки, 40. Золочівського району, Львівської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*