Володимирчанка Анна Клим’юк зайняла перші місця на лижних перегонах

Володимирчанка Анна Клим’юк зайняла перші місця на лижних перегонах. анна клим’юк, відкритий кубок волинської області, лижеролери, лижні перегони, інвалідність

З 4-го по 5-те листопада у селі Боратин Луцького району відбувся Відкритий кубок Волинської області з лижних перегонів на лижеролерах серед осіб з інвалідністю. Представниця Володимирської громади Анна Клим’юк показала гідні результати та отримала заслужені нагороди.

Про це повідомляє управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради.

Змагання були особисто-командними та проходили два дні і наступних видах програм: крос на дистанціях 3000 м, 2000 м, 1500 м, 1000 м та 400 м та спринтерська гонка на дистанціях 800 та 400 м на лижоролерах та роликових ковзанах.

За перший день змагань у своїй віковій групі Анна Клим’юк зайняла І місце на дистанції 2000 м, а у другий день – І місце на дистанції 800 м на лижоролерах.

“Вітаємо спортсменку та бажаємо нових перемог”, – йдеться у дописі.