Як знущаються над футболістами паралімпійської збірної України

Як знущаються над футболістами паралімпійської збірної України. діагноз, спортсмен, ураження, футбол, інвалідність, grass, person, soccer, field, playing, ball, sports equipment, game, player, football. A group of people playing football on a field

Як знущаються над футболістами паралімпійської збірної України. діагноз, спортсмен, ураження, футбол, інвалідність

Наші гравці вже неодноразово стикались з підставами під час матчів

За правилами паралімпійського футболу у кожній команді одночасно на полі перебуває семеро гравців. Усіх футболістів команди ділять на чотири класи інвалідності від С5 до С8. При чому С5 – це найбільше ураження. Для забезпечення справедливості кожна команда в будь-який момент гри повинна мати на полі одного гравця класу C5 або C6 і не більше двох гравців класу С8 – це найменше ураження. Але “підстав” вистарчає.

“Лише від лікаря залежить, яку класифікацію ураження отримає спортсмен. І довести чи відповідає діагноз реальному стану спортсмена нам дуже важко, каже “Експресу” представниця Національного комітету спорту інвалідів України Наталія Гарач. – У 2008 році Україна, Бразилія та Іран спільно виступили проти Росії, бо там в команді грали цілком здорові футболісти. Гравці ж бачуть хто як рухається, як грає. Їх не обманиш. Натомість в документах ці здорові росіяни були зазначені, як хворі. Щоб довести протилежне потрібні тривалі судові розбірки. Ми вирішили не судитися і залишити це все на совісті наших суперників.

Навіть якщо переглянути цей фінал з Іраном, то тут теж виникають запитання. Практично по кожному з наших гравців видно, що вони мають вади. У когось одна рука коротша, в когось з ногою проблеми, з ходьбою. Хлопці мають атрофовані м’язи або ще якісь помітні вади. Натомість іранці на вигляд цілком здорові. Зі зовні не скажеш, що у них щось негаразд. Але, Бог з ними. Ми все одно перемогли!”

Для паралімпійської футбольної збірної це вже п’яте золото на мундіалях. Ми були чемпіонами світу у 2001, 2003, 2009, 2013 роках і тепер знову на вершині. Крім того ця збірна тричі вигравала Паралімпіаду і двічі брала там золото.

По суті, паралімпійська футбольна збірна є найбільш титулованою командою України в ігрових видах спорту.

“Плюс Спорт”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*