Закарпатські параолімпійці командно перемогли у міжнародному турнірі з настільного тенісу в Чехії (ФОТО)

Закарпатські параолімпійці командно перемогли у міжнародному турнірі з настільного тенісу в Чехії (ФОТО). міжнародний турнір, чехія, змагання, настільний теніс, параолімпієць

Закарпатські параолімпійці командно перемогли у міжнародному турнірі з настільного тенісу в Чехії. міжнародний турнір, чехія, змагання, настільний теніс, параолімпієць

14-17 листопада 2019 року в Чехії відбулися міжнародні змагання спортсменів-інвалідів з настільного тенісу – відкритий кубок міста Градець Кралове. Вдруге в них активну участь взяли спортсмени-інваліди з Закарпатської області.

У змаганнях, крім українців, взяли участь 12 команд – спортсмени-інваліди з Чехії, Словаччини, Польщі, Німеччини та Сербії. Минулого року українська збірна у цих змаганнях посіла восьме командне місце. Нині ж закарпатцям вдалося завоювати перше командне місце.

Змагання проводилися виключно в командному заліку. За звитягу закарпатські параолімпійці були нагороджені кубком і грамотою.

Серед закарпатських параолімпійців участь у змаганнях взяли члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, Віктор Карп та Антоніна Ходзинська. Тренером закарпатських параолімпійців виступив Іван Біров.

Зі слів Олександра Лизанця, перше командне місце – це значний успіх для закарпатських спортсменів. Крім досвіду участі в такому турнірі, де виступають кращі параолімпійці Європи, йому вдалось налагодити контакти з представниками збірної Німеччини з приводу співпраці, зокрема в плані створення спортивно-реабілітаційного центру в місті Ужгороді.

Закарпатські спортсмени-інваліди висловлюють щиру подяку керівнику Регіональної української спілки Східної Чехії Наталії Доценко завдяки якій закарпатську команду було запрошено на дані змагання, та всім, хто допоміг з фінансуванням участі закарпатських параолімпійців в турнірі, а саме: народному депутату Роберту Горвату, директору ПП «Пантеон» Миколі у та почесному консулу Латвійської Республіки в м. Ужгороді та Закарпатській області Юрію Ігнатко.

«Закарпаття онлайн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*