Красиво та функціонально. Винаходи, які полегшують життя (ВІДЕО)

Красиво та функціонально. Винаходи, які полегшують життя (ВІДЕО). винахід, електромобіль, слуховий апарат, інвалідний візок, інвалідність

Красиво та функціонально. Винаходи, які полегшують життя. винахід, електромобіль, слуховий апарат, інвалідний візок, інвалідністьBeach mobility chair | By Accessurf

5 травня визначене як Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю. Це боротьба за доступність, інклюзію, рівні можливості, гідність. В Україні ще дуже багато роботи у всіх галузях, пов‘язаних з правами людини. Але на відміну від законодавчих актів, технології більш мобільні і чуйні до потреб людей. НВ зібрало топ-винаходів для людей з інвалідністю, які покращують якість життя.

Австралійці Stockton surf club презентували мобільне крісло, яке дозволяє занурюватися у воду. Воно дуже зручне і чимось схоже на купання в надувному колі.

А от британська компанія The Kenguru пішла далі і розробила електромобіль, яким можна керувати з інвалідного візку. Необхідно просто заїхати у двері позаду машини, а візок сам підлаштується під готові параметри.

Світ моди теж підтримує тренд функціональності та краси. Слухові апарати Facett зроблені під прикраси із мінералів.

Дивіться у відео, які ще пристрої вигадали міжнародні стартапери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*