В Ізраїлі створили інвалідний візок, який дозволяє людині вставати (ФОТО, ВІДЕО)

В Ізраїлі створили інвалідний візок, який дозволяє людині вставати (ФОТО, ВІДЕО). переміщуватися, outdoor, ground, tree, person, wheel, clothing, tire, footwear, land vehicle, man. A group of people standing around a motorcycle

_1_11_1_img_5946_1

Ізраїльська компанія UPnRIDE Robotics розробила інвалідні візки, які можуть фіксувати позицію користувача у такий спосіб, щоб він переміщувався стоячи

Така розробка дозволяє людям з обмеженими можливостями не лише безпечно переміщуватися, а й змінювати позицію тіла у візку, зазначається на сайті компанії.

Таким чином завдяки міцній конструкції та паскам безпеки, гаджет може без проблем підвести людину, при чому переміщуватися з нею у такому положенні майже по всіх поверхнях – вгору, донизу, вдома та на вулиці.

“Вертикальна позиція для людини – життєво важлива медична необхідність, яка усуває негативні впливи від тривалого сидіння, забезпечує більш функціональну діяльність користувача, а також підвищує загальний стан здоров’я. Це дозволяє зменшити вторинні ускладнення від довгострокового сидіння, знижує потреби в госпіталізації, ліках і фізіотерапії”, – наголосили у компанії.

Фото: upnride.com

Еспресо TV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*