Дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухів, збільшили соцдопомогу

Дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухів, збільшили соцдопомогу. вибухонебезпечний предмет, догляд, діти, соціальна допомога, інвалідність

Кабінет Міністрів збільшив розмір державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, які постраждали від вибухонебезпечних предметів, та вдосконалив порядок виплати на догляд особам з інвалідністю з дитинства.

Відповідну постанову уряд ухвалив без обговорення на засіданні 11 серпня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Згідно з пояснювальною запискою, передбачається підвищення із 1 липня 2021 року розміру державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів.

Розмір державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю віком до 18 років, інвалідність яких пов’язана з пораненням чи іншим ушкодженням здоров’я від вибухонебезпечних предметів, з урахуванням усіх надбавок, підвищень та інших доплат, у тому числі передбачених Кабінетом Міністрів України, підвищується на 50% від розміру соцдопомоги на дітей з інвалідністю віком до 18 років.

Якщо дитину з інвалідністю, на яку виплачувалася державна соціальна допомога (в тому числі з надбавкою на догляд), після досягнення 18-річного віку визнано особою з інвалідністю з дитинства та встановлено групу (підгрупу) інвалідності, надбавка на догляд виплачується з дня її встановлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*