Для людей з інвалідністю може побільшати роботи

Для людей з інвалідністю може побільшати роботи. сергій гривко, державна структура, працевлаштування, робота, інвалідність

На 20 тисяч зросла кількість людей з інвалідністю за минулий рік, повідомляє SOCPORTAL.INFO.

У парламенті з’явилася законодавча ініціатива, яка дасть змогу створити додаткові робочі місця для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Про це в інтерв’ю заявив народний депутат Сергій Гривко.

Нардеп – представник профільного комітету Верховної Ради з питань соціальної політики.

За словами народного депутата, бюджет 2023 року – військовий бюджет, і його більша частина спрямована на підтримку наших захисників і захисниць. Однак істотну частину відводять і на соціальні програми.

Наразі проблема робочих місць для людей з інвалідністю залишається дуже серйозною. На ринку праці для них практично немає робочих місць. У 2023 ВРУ планує створити такий ринок праці.

Йдеться про законопроєкт № 5344-д, згідно з яким для людей з інвалідністю буде відкрито ринок праці безпосередньо в державних структурах. Це одна з основних норм цього закону. Тобто державні структури будуть так само зобов’язані працевлаштувати людей з інвалідністю. Вважаю, що цей законопроєкт є доречним зараз, але там є норми, які треба доопрацювати, – зазначає народний депутат Сергій Гривко.

Гіл Варфоломєєв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*