До відома інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів

До відома інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів. державна соціальна допомога, одержувач, оформлення, посвідчення, інвалід, wheel, person, abstract, silhouette, cart, drawn. A person riding a horse

Відповідно Порядку надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, затвердженого Наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством фінансів України 30.04.2002 № 226/293/169 управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації видаються посвідчення одержувачів державної соціальної допомоги. Форма даного посвідчення встановлена додатком №1 до Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

Посвідчення видається безкоштовно особисто одержувачу державної соціальної допомоги або законному представнику (опікуну) дитини-інваліда та інваліда з дитинства, визнаного недієздатним або іншій особі, яка представляє інтереси одержувача, на підставі нотаріально засвідченої довіреності при пред’явленні паспорта та відповідних документів, що підтверджують особу, під підпис у журналі обліку посвідчень.

Для оформлення посвідчення необхідно подати фото одержувача державної соціальної допомоги (інваліда з дитинства або дитини-інваліда, законного представника (опікуна) дитини-інваліда), яке буде вклеєно у відповідний документ.

Посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу, відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» дійсне на всій території України.

Крижопільська РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*