Комітет пропонує Раді розглянути законопроєкт щодо безпеки руху людей на інвалідних візках

Комітет пропонує Раді розглянути законопроєкт щодо безпеки руху людей на інвалідних візках. безпека руху, крісло колісне, парламентський комітет, інвалідний візок, інвалідність, bicycle, outdoor, tree, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, vehicle. A man riding on the back of a bicycle

Профільний парламентський комітет з питань транспорту та інфраструктури рекомендує Верховній Раді включити до порядку денного законопроєкт №0963 про внесення змін до Закону України “Про дорожній рух” щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних, повідомляє МІА Вектор Ньюз.

Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання комітету.

Як зазначається у пояснювальній записці, на сьогодні осіб, які рухаються в кріслах колісних з двигуном, не віднесено до учасників дорожнього руху, тому вони фактично позбавлені права на безпечний рух.

Відповідно до Європейської угоди (Женева, 1971 рік ), що доповнює Конвенцію про дорожній рух, відкриту для підписання у Відні 08 листопада 1968 р., до пішоходів прирівнюються особи, які переміщуються в інвалідних колясках, що приводяться в рух ними самими або що рухаються із швидкістю пішохода, одночасно такі особи з інвалідністю мають право у будь-якому випадку рухатися по проїзній частині дороги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*