У осіб з інвалідністю виникає проблема при верифікації на порталі єДопомога

У осіб з інвалідністю виникає проблема при верифікації на порталі єДопомога. верифікація, проблема, статус, єдопомога, інвалідність

Юристи Донбас СОС розповіли, що робити, коли при перевірці статусу поданої заявки на платформі єДопомога відображається інформація “Зазначений вами статус (наприклад, інвалідність) не відповідає реєстрам Мінсоцполітики”, пише «Трибун».

Якщо при перевірці статусу заявки на платформі єДопомога відображається повідомлення, що вас не знайдено як особу з інвалідністю після верифікації в Інформаційних системах Мінсоцполітики, в такому разі можна самостійно внести відомості про себе до Центрального банку даних з проблем інвалідності міністерства.

Щоб стати користувачем Електронного кабінету особи з інвалідністю потрібен кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Далі виконайте наступні кроки:

  1. На головній сторінці Електронного кабінету за посиланням відкрити вкладку “Заява на первинну реєстрацію в ЦБІ”, внести свої дані та прикріпити скан-копії необхідних документів.
  2. Після успішної первинної реєстрації відкрити вкладку “Реєстрація на порталі ЦБІ”, вибрати пункт “З КЕП” на формі реєстрації, внести свої дані та зареєструватися.
  3. Після повідомлення “Реєстрація пройшла успішно” відкрити вкладку “Вхід”, вибрати закладку “З КЕП” та увійти. Після успішного входу відкривається головна сторінка особистого кабінету.

Після того, як відбудеться актуалізація статусу, потрібно подати виправлену заявку на платформі єДопомога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*