Мер Львова презентував послу Австралії ініціативу «Незламні»

Мер Львова презентував послу Австралії ініціативу «Незламні». андрій садовий, брюс едвардс, львів, національний реабілітаційний центр незламні unbroken, протезування

Мер Львова презентував послу Австралії ініціативу «Незламні». андрій садовий, брюс едвардс, львів, національний реабілітаційний центр незламні unbroken, протезуваннявізуалізація

30 серпня міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Брюсом Едвардсом. По відеозв’язку обговорили, зокрема, ситуацію в місті та важливість будівництва реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN).

Мер Львова презентував послу Австралії ініціативу «Незламні». андрій садовий, брюс едвардс, львів, національний реабілітаційний центр незламні unbroken, протезування

«Я знаю, що в Австралії є якісна школа протезування. Ми розуміємо, що за результатами війни близько 100 тис. людей будуть потребувати протезування, і мільйони людей будуть потребувати реабілітації.

У нас зараз велика черга на протезування у Львові. В основному, це – цивільні люди, які мають травми. Ми дуже хочемо збудувати у Львові завод з виготовлення протезів. І хочемо зробити це дуже швидко. Тут потрібна ваша допомога і ваші мудрі поради»,- зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також мер Львова розповів Надзвичайному і Повноважному Послу Австралії про поточну ситуацію в Україні та місті та подякував за підтримку з боку його країни.

«Сьогодні весь світ прихильно ставиться до України і готовий надати свою підтримку та допомогу. Потрібно використовувати ці можливості, в тому числі і довготривалу співпрацю. Потрібно розглядати ініціативні проєкти, які дозволяють отримувати результат вже»,- відзначив Брюс Едвардс, Надзвичайний та Повноважний Посол Австралії в Україні.

Нагадаємо, раніше уряд Австралії назвав росію порушницею міжнародного права та Статуту ООН. А також обіцяли надати додаткову військову допомогу та надзвичайну гуманітарну підтримку, щоб допомогти народу України протистояти жорстокому вторгненню росії.

Додамо, Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN) стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців. Пацієнт не лише отримуватимете тут протез, а й успішно повертатиметься до повноцінного життя.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*