В Україні хочуть дозволити обслуговувати осіб з інвалідністю позачергово

В Україні хочуть дозволити обслуговувати осіб з інвалідністю позачергово. державний кордон, лікування, позачергове обслуговування, послуга, інвалідність, hand, finger

Верховній Раді рекомендують ухвалити законопроект №4113, яким передбачається дозвіл на позачергове обслуговування осіб з інвалідністю

Відповідне рішення схвалив Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, пише Depo.ua із посиланням на інформаційне управління Апарату ВР.

Зазначається, що документ пропонує надати право особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю на позачергове обслуговування у будь-яких касах, на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності та підпорядкування, які надають будь-які послуги населенню.

Автори законопроекту також пропонують позачергово пропускати осіб з інвалідністю першої групи, дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю, які їдуть на лікування, та осіб, які їх супроводжують (не більше ніж дві людини), через державний кордон України, контрольні пункти в’їзду на тимчасово окуповані території та виїзду з таких територій не частіше ніж один раз на тиждень в один бік.

При цьому у транспортних засобах, якими вони переміщуються, не має бути інших осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*