Лучанин, отримавши травму хребта, довів, що сильніший за обставини (ВІДЕО)

1 16 2 7989898989 2. травму

  1 16 2 7989898989 1

Не міг дозволити, аби рідні лишитися чоловічої допомоги, – каже лучанин Володимир Макарчук. Чоловік – моряк з досвідом, який не раз пірнав зі судна в океан, невдало увійшов у води лагідного волинського озерця. Як наслідок – компресійний перелом шийного хребця.

«Пірнув. Ще сам до кладки доплив, а потім вже, пам’ятаю, хлопці викликали швидку. Зі Старої Вижви приїхала допомога, мене забрали. Як потім везли до Луцька – не пам’ятаю. Був без свідомості», – пригадує той нещасний випадок лучанин.

Після того випадку життя Володимира Макарчука поділилося на дві частини – на «до» і «після»…

Друзі називають Володимира «стрьомним шийником». Тобто – неправильним. Зазвичай люди із такими травмами не рухають руками. Володимир же може пишатися своїми досягненнями. Каже, що не міг дозволити собі, щоб дві найдорожчі йому жінки втратили з його травмою чоловічу допомогу.

«Я не вірив спочатку. Отямився в реанімації – не ворушився, на витяжці лежав. Руками не міг працювати, нічого не міг сам робити. Потім племінник гантелі приніс по 400 грамів. Зараз гирю 16-кілограмову піднімаю. Сила є. По господарству допомагаю», – говорить Володимир.

І додає, що зараз завдяки небайдужості інших у нього є надійний помічник – електроскутер. Його чоловікові подарував теж товариш-«шийник».

Однак, зізнається, що як і кожна машина, цей залізний «коник» потребує відповідного догляду. Потрібен був зарядний пристрій для акумулятора, сім’ї Макарчуків було важко зібрати для нього кошти.

«Товариш Олексій Курбанов розповів мені про Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк», який всіляко допомагає пенсіонерам, неповносправним. Я звернувся в приймальню Фонду, де мені допомогли оформити усі документи. А вже наступного дня необхідні для купівлі зарядного пристрою кошти перерахували. А цьогоріч Фонд допоміг мені, виділивши кошти ремонт редуктора», – розповідає лучанин.

До слова, Фонд Ігоря Палиці в рамках програми «З добром у серці» надає допомогу одиноким пенсіонерам, інвалідам, сиротам, малозабезпеченим сім’ям, усім, хто найбільше потребує піклування і підтримки.

Зі слів чоловіка, пенсії інваліда не вистачає навіть на найнеобхідніші ліки. А завдяки допомозі небайдужих відчуваєш себе потрібним.


Волинські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*