На Ужгородщині чоловік без ніг підпрацьовує таксистом та вишиває бісером (ВІДЕО)

На Ужгородщині чоловік без ніг підпрацьовує таксистом та вишиває бісером (ВІДЕО). віталій матьовка, бісер, таксист, хвороба, інвалідність

На Ужгородщині чоловік без ніг підпрацьовує таксистом та вишиває бісером. віталій матьовка, бісер, таксист, хвороба, інвалідність

Підпрацьовує таксистом, продає на ринку та вишиває бісером. Закарпатець Віталій Матьовка дев’ять років тому через хворобу втратив ноги. Живе чоловік на Ужгородщині, інформує Суспільне

Село Кибляри, Ужгородського району. Тут проживає Віталій Матьовка. Чоловік більше 9-ти років робить усе руками. Ноги йому ампутували через закупорку судин.

Віталій Матьовка, людина з інвалідністю

На таблетках постійно. Куча лікарств приймати. На жаль, за пенсії не вистачає, тому що ці одні, то 1800 грн. Стільки як і моя пенсія, це на місяць.

Чоловік показує у кімнаті камін, нижню частину якого робив самостійно.

Фактично лиш дверка купована. А все остальне мурував сам повністю.

Віталій Матьовка вишиває бісером. Свої роботи продає.

Так кожна бісеринка пришивається потихеньку.

Також чоловік торгує на ринку Краснодонці. Аби заробити додаткові кошти Віталій вирішив підпрацьовувати таксистом. Самостійно встановив у машині педалі на рівні рук.

Віталій Матьовка, людина з інвалідністю

Не буду сидіти з протянутою рукою – то також не вихід. Якось мусай самому крутитися. Хочеш жити – мусай старатися. А що? Здатися – само проще! Здатися – та й усьо.

Односельчанин Михайло Пожо про Віталія каже так:

Михайло Пожо, односельчанин

Та ще молодий та руки має міцні. Пересувається, автомобіль. Хату перебудував. Ну, я думаю, що людина дуже сильна і вольова. Не падає у відчай.

Вероніка Мороз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*