Незрячий волонтер вкотре допоміг армійцям

Незрячий волонтер вкотре допоміг армійцям. денис романовський, волонтер, військовий, допомога, незрячий

Незрячий волонтер вкотре допоміг армійцям. денис романовський, волонтер, військовий, допомога, незрячий

Днями Денис Романовський здійснив чергову відправку на фронт. Цього разу передав підрозділам дизельні генератори, зимову гуму для автівок та відремонтований станок для роботи з РПГ. Рахунок його волонтерських відправок давно перевалив за сотню. Денис — людина незряча, та це зовсім не заважає йому активно допомагати українському війську, починаючи з 2014-го.

Окрім різноманітних посилок на фронт, чоловік займається ремонтом автівок. Напередодні Нового року разом із командою майстрів відновили чергового залізного коня. Провели зварювальні роботи, повне відновлення кузова та пофарбували. Загалом Денис із друзями успішно поставили на колеса понад десяток авто, серед них — три медичні автомобілі.

— Один із моїх товаришів, Олександр, має у Вінниці майстерню з ремонту дизельних авто, — каже Денис. — Усі відремонтовані для військових автомобілі ми ставили на колеса в цій майстерні. За весь час Сашко не взяв за роботу жодної гривні. Разом зі своїми помічниками працює і після роботи, і у вихідні — кожної вільної хвилини. А з розхідниками та необхідними для відновлення матеріалами допомагають небайдужі громадяни з усіх куточків України.

Анастасія Олехнович
Кореспондент АрміяInform

АрміяInform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*