Самотнього хлопчика з аутизмом підтримав весь світ у день народження. Фото та його історія

Самотнього хлопчика з аутизмом підтримав весь світ у день народження. Фото та його історія. ділан джеймс, аутизм, день народження, карантин, листівка

Дев’ятирічний Ділан Джеймс з Англії, в якого діагностований аутизм і відсутній слух, через карантин залишився в день народження зовсім один. Люди зі всього світу підтримали хлопчика та привітали зі святом.

Як розповіла його мама Наташа Джеймс, Ділан не міг зрозуміти, чому йому не можна виходити на вулицю. Хлопчик більше року не відвідував школу через лікування і карантин. Тому жінка вирішила попросити в Facebook користувачів привітати сина, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на The Sun (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Користувачі соцмережі швидко відгукнулися на прохання мами Ділана. Незабаром хлопчик отримав понад 700 вітальних листівок з усього світу. Більшу частину дня школяр провів за читанням привітань.

Самотнього хлопчика з аутизмом підтримав весь світ у день народження. Фото та його історія. ділан джеймс, аутизм, день народження, карантин, листівкаДілан Джеймс
The Sun

“Реакція незнайомців була приголомшливою. Ми будемо вічно вдячні людям за доброту, яку вони проявили до мого маленького хлопчика”, – відзначила Наташа Джеймс.

Листівки та подарунки прийшли з таких далеких країн, як Австралія і США. Мама Ділана наголосила, що таким чином сину буде простіше перенести карантин. Адже він дуже засмучений через те, що змушений сидіти вдома.

Самотнього хлопчика з аутизмом підтримав весь світ у день народження. Фото та його історія. ділан джеймс, аутизм, день народження, карантин, листівкаМати Наташа Джеймс з сином Діланом
The Sun

Ольга Веркалець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*