Суд визнав незаконним наказ Мінсоцполітики про реорганізацію Житомирського протезно-ортопедичного підприємства

Суд визнав незаконним наказ Мінсоцполітики про реорганізацію Житомирського протезно-ортопедичного підприємства ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА

У необхідності зберегти Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство зацікавлені не лише його працівники, а й представники обласної влади, громада області й особливо – люди з обмеженими фізичними можливостями, які отримують там якісні і своєчасні послуги.

Детальніше…Додати коментар (0)

Укрзалізниця адаптує інфраструктуру вокзалів та станцій до потреб інвалідів

Укрзалізниця адаптує інфраструктуру вокзалів та станцій до потреб інвалідів ВАДАМИ ЗОРУ ІНВАЛІДІВ

Укрзалізниця продовжує створювати умови для безперешкодного доступу людей із обмеженими фізичними можливостями до об’єктів залізничного транспорту. Завдяки комплексу заходів вокзали, каси, санітарні кімнати, пасажирські платформи і навіть місця для паркування автомобілів на привокзальних площах стають дедалі доступнішими і зручнішими для інвалідів на візках та з вадами зору.

Детальніше…Додати коментар (1)

На каждую 1000 жителей Николаевской области приходится в среднем 56 инвалидов

На каждую 1000 жителей Николаевской области приходится в среднем 56 инвалидов ИНВАЛИДОВ

По информации Главного управления статистики в Николаевской области, на начало 2014 года в регионе насчитывалось 65,7 тыс. инвалидов, в том числе 55,5 тыс. пенсионеров-инвалидов.

Детальніше…Додати коментар (0)

Прес конференція фестивалю «Повір у себе!» 2014

Прес конференція фестивалю «Повір у себе!» 2014 ФЕСТИВАЛІ

20 листопада 2014 року в Укрінформі, місто Київ, відбулася прес конференція, присвячена фестивалю «Повір у себе!». У прес конференції взяли участь: Лариса Остролуцька, Марцинківський Олег Олександрович, Чуніхін Олександр Натанович, Пономарьова Леоніда, Шелухіна Анастасія, Тюмєнєва Дар’я.

Детальніше…Додати коментар (0)

В днепропетровской школе для детей с последствиями полиомиелита и ДЦП состоялся открытый урок по курсу «Успешный человек»

В днепропетровской школе для детей с последствиями полиомиелита и ДЦП состоялся открытый урок по курсу «Успешный человек» ДЦП ПОСЛЕДСТВИЯМИ ПОЛИОМИЕЛИТА

20 ноября в днепропетровской специальной сш№90 для детей с последствиями полиомиелита и ДЦП состоялся открытый урок по курсу «Успешный человек» с участием представителей одного из ведущих банков Украины и волонтеров Всеукраинской благотворительной организации «Волонтерское объединение «КРЫЛЬЯ».

Детальніше…Додати коментар (0)