У Дніпрі створять Всеукраїнський реабілітаційно-відновний спортивний комплекс для людей з інвалідністю (ФОТО)

7 квітня мер Дніпра Борис Філатов та Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає створення Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ухвалено законопроект, який впорядковує правила паркування для людей з особливими потребами

6 квітня у Верховній Раді прийнятий у першому читанні проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення правил паркування, зупинки, стоянки транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю». Зміни до закону були ініційовані та розроблені Міністерством внутрішніх справ…

Детальніше…Додати коментар (0)

Облрадам надали право залишати у власності осіб з інвалідністю “гуманітарні” автівки

Рішення про передачу визнаних гуманітарною допомогою легкових автомобілів ухвалюватимуться на місцевому рівні. Це передбачають зміни до законодавства, які на пленарному засіданні у четвер підтримали 238 народних депутатів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Марина Порошенко у Королівстві Данія ознайомилася з досвідом розвитку інклюзивної освіти (ФОТО)

У рамках офіційного візиту Президента України до Королівства Данія дружина Глави держави пані Марина Порошенко провела зустріч з Головою Національного агентства з питань освіти та якості Андерсом Андерсеном та данськими фахівцями з розвитку інклюзивної освіти. Зокрема, сторони обговорили шлях впровадження інклюзивного освітнього середовища, який пройшла Данія.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Житомирі пройшов тренінг «Інклюзивна освіта» за участі дружини Президента Марини Порошенко

За ініціативи Марини Порошенко у п’ятницю, 7 квітня, у Житомирі пройшов тренінг для спеціалістів психолого-медико-педагогічних консультацій області, учасникам якого вручили сертифікати.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Днепропетровщине с 1 сентября дети-инвалиды пойдут в обычные школы

С 1 сентября текущего года дети-инвалиды смогут пойти в обычные школы. Об этом, а также о том, что для этого делается, на пресс-конференции сообщили начальник отдела дошкольного образования и социальной защиты департамента образования и науки ДнепрОГА Елена Исаева, руководитель общества помощи детям с аутизмом «Особливе дитинство»…

Детальніше…Додати коментар (0)

Фахівці Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснили робочий візит до Німеччини (ФОТО)

Фахівці Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Особлива дитина” здійснили робочий візит до Німеччини.

Детальніше…Додати коментар (0)