Як працюватиме новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП

У поточному році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною». Він дозволить покращити адресність, прозорість і підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Детальніше…Додати коментар (0)

Оздоровлення та відпочинок дітей з інвалідністю!

Оздоровлення та відпочинок дітей з інвалідністю! АРТЕК БАХМУТ ВІДПОЧИНОК ОЗДОРОВЛЕННЯ ІНВАЛІДНІСТЬ

Бахмут. В державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» відбудеться IV тематична зміна з інклюзивним проектом «Разом заради розвитку», спрямованим на формування толерантного відношення до інклюзії, створення рівних можливостей для дітей з особливими потребами. Зазначену тематичну зміну буде присвячено формуванню…

Детальніше…Додати коментар (0)

Как попасть ребенку с инвалидностью в Центр реабилитации

На Херсонщине работает ряд центров реабилитации для детей с инвалидностью. В данных учреждениях осуществляется медицинская реабилитация, социализация, профориентация и адаптация к самостоятельной жизни детей и молодежи с ограниченными возможностями. Также в Центрах корректируют нарушения развития детей в возрасте до 3-х лет, которые имеют…

Детальніше…Додати коментар (0)

У Маріуполі працює єдина на Донеччині спеціальна школа-інтернат для дітей з особливими навчальними потребами (ВІДЕО)

Вони не чують та не можуть говорити. Але висловлюються – через творчість. Малеча вчиться у єдиній на Донеччині спеціальній школі-інтернаті. Разом з батьками та вчителями учні створили саморобки до Великодня. Чи допомагають такі заняття дітям з особливими навчальними потребами?

Детальніше…Додати коментар (0)

У РБНК обговорили питання соціального захисту осіб з інвалідністю

Нещодавно в приміщенні районного Будинку національних культур відбувся круглий стіл з питань соціального захисту осіб з інвалідністю Сторожинецького району та Сторожинецької об’єднаної територіальної громади в 2019 році, організований районною організацією Союзу інвалідів України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Люди на візках перевірили столичні суди на доступність (ВІДЕО)

Волонтери та експерти ініціативи громадського контролю “ОЗОН” правозахисної організації Центр громадянських свободу перевірили суди на предмет інклюзивності та доступності для маломобільних груп населення.

Детальніше…Додати коментар (0)

Відбувся гала-концерт фестивалю творчості дітей з інвалідністю “Ми все можемо” (ВІДЕО)

Дітей з інвалідністю нагородили у Херсонському палаці дитячої та юнацької творчості. Це переможці фестивалю “Ми все можемо”. 19 квітня о 13-ій годині вони дали гала-концерт.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Кропивницькому ідею чотирьох мам, які виховують дітей з інвалідністю, втілили в життя (ВІДЕО)

В обласному центрі встановили перший інклюзивний майданчик.

На майданчику є гойдалки, гірка, пісочниці, ігрова дошка. Вони пристосовані для дітей з інвалідністю. Ідея для створення належить чотирьом жінкам, які виховують дітей з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)