Інститут протезування продемонстрував свої реабілітаційні програми Главі Уряду

Інститут протезування продемонстрував свої реабілітаційні програми Главі Уряду ДЦП УКРАЇНСЬКИЙ НДІ ПРОТЕЗУВАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ПРОТЕЗОБУДУВАННЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПРОГРАМА

Разом з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом Український НДІ протезування, протезобудування та відновлення працездатності відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. З останніми розробками установи та реабілітаційними програмами гостей ознайомила директор інституту Антоніна Салєєва.

За останні п’ять років у науково-дослідному інституті протезування, протезобудування та відновлення працездатності було виконано біля 60 наукових досліджень. У результаті розроблено близько 70 нових конструкцій протезно-ортопедичних виробів та комплектувальних виробів до них.

Тільки за останній час тут було розроблено 20 нових методик з відновлення рухових функцій, у тому числі комплексних реабілітаційних програм для учасників АТО з патологією опорно-рухового апарату внаслідок вогнепальних поранень, з наслідками спинномозкової травми, інсульту, із застосуванням сучасних роботизованих систем. Вперше в Україні було сконструйовано інноваційний виріб – спеціальний тренажер, завдяки якому можливо часткове відновлення руху у дітей з ДЦП.

Харківська обласна рада +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*