Інститут протезування продемонстрував свої реабілітаційні програми Главі Уряду

Інститут протезування продемонстрував свої реабілітаційні програми Главі Уряду. дцп, український нді протезування, відновлення працездатності, протезобудування, реабілітаційна програма, person, clothing, floor, man, smile, indoor, people, suit, tie, dressed. A group of people sitting in chairs

Інститут протезування продемонстрував свої реабілітаційні програми Главі Уряду. дцп, український нді протезування, відновлення працездатності, протезобудування, реабілітаційна програма

Разом з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом Український НДІ протезування, протезобудування та відновлення працездатності відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. З останніми розробками установи та реабілітаційними програмами гостей ознайомила директор інституту Антоніна Салєєва.

За останні п’ять років у науково-дослідному інституті протезування, протезобудування та відновлення працездатності було виконано біля 60 наукових досліджень. У результаті розроблено близько 70 нових конструкцій протезно-ортопедичних виробів та комплектувальних виробів до них.

Тільки за останній час тут було розроблено 20 нових методик з відновлення рухових функцій, у тому числі комплексних реабілітаційних програм для учасників АТО з патологією опорно-рухового апарату внаслідок вогнепальних поранень, з наслідками спинномозкової травми, інсульту, із застосуванням сучасних роботизованих систем. Вперше в Україні було сконструйовано інноваційний виріб – спеціальний тренажер, завдяки якому можливо часткове відновлення руху у дітей з ДЦП.

Харківська обласна рада +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*