Без обмежень: там, де стають кіборгами (ФОТО)
Отримати протез, навчитися ним користуватися і якнайшвидше повернутися на фронт, до своїх хлопців – це мотивація більшості бійців, які під час бойових дій втратили кінцівки.
Отримати протез, навчитися ним користуватися і якнайшвидше повернутися на фронт, до своїх хлопців – це мотивація більшості бійців, які під час бойових дій втратили кінцівки.
Реабілітація досвідом. На Львівщині, в одному з реабілітаційних центрів, психологічну допомогу пораненим воїнам надає колишній військовий льотчик, який на початку бойових дій на українському сході зазнав тяжкого поранення та опинився на інвалідному візку. Переживши кожен етап відновлення, нині своїм досвідом успішно ділиться з іншими бійцями.
Відомий британський фотограф-документаліст Джайлс Дьюлей, який під час війни в Афганістані втратив обидві ноги і руку, приїхав до Львова та фотографує пацієнтів, які постраждали внаслідок війни з росією.
У Пшеворську Підкарпатського воєводства прийняли біженців з інвалідністю. Тут вони проходять професійну та соціальну реабілітацію.
26 неповносправних біженців з України живуть в Домі милосердя Фонду ім. св. Івана Павла ІІ “Зростання”. Для них проводять заняття…
У межах здійснення парламентського контролю за додержанням принципу недискримінації в різних сферах суспільних відносин, з метою моніторингу стану забезпечення доступного середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Департаментом моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого здійснено безвиїзний…
У межах здійснення парламентського контролю за додержанням принципу недискримінації в різних сферах суспільних відносин та з метою моніторингу стану забезпечення доступного середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Департаментом моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого здійснено…
У Товаристві допомоги особам з інвалідністю “Турбота”, що по вулиці Робочій, 5, працює майстерня зі свічкарства. Її учасники – люди з обмеженими фізичними можливостями – на заняттях створюють ексклюзивні свічки.
Дощечка до дощечки, пригорща терпіння, усе з’єднати любов’ю до волонтерства – і в підсумку вийдуть підняті грядки для людей з інвалідністю. Їх виготовляють представники закарпатського осередку молодіжного руху «Будуємо Україну разом» – БУРу.