Зам. міського голови Ксенія Сухова та депутат Ніна Павлюк поділилися досвідом реалізації програми “Доступне місто” з представниками Миколаївської ОТГ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Зам. міського голови Ксенія Сухова та депутат Ніна Павлюк поділилися досвідом реалізації програми “Доступне місто” з представниками Миколаївської ОТГ (ФОТОРЕПОРТАЖ). мариуполь, миколаївка, програма доступне місто, співробітництво, інвалідність, person, human face, clothing, indoor, woman, table, computer, people, group, working. A group of people sitting at a table

Зам. міського голови Ксенія Сухова та депутат Ніна Павлюк поділилися досвідом реалізації програми “Доступне місто” з представниками Миколаївської ОТГ (ФОТОРЕПОРТАЖ). мариуполь, миколаївка, програма доступне місто, співробітництво, інвалідність

До Маріуполя прибули працівники сфер освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської об’єднаної територіальної громади (м Миколаївка, Донецька область). Їхня мета – вивчення досвіду міської влади у створенні та реалізації програми “Доступне місто”.

Заступник міського голови Ксенія Сухова і депутат Ніна Павлюк розповіли про проекти, які реалізовані в місті для зручності і безпеки людей з інвалідністю. Це і установка ігрових і спортивних майданчиків, і відкриття служби “Соціальне таксі”, і укладення тактильної плитки на перехрестях, і обладнання спеціальних пристосувань в соціальних установах міста, і багато іншого. Ксенія Сухова зазначила, що в поточному році на реалізацію “Доступного міста” виділено 5 млн. гривень. За п’ять років підняти індекс доступності для інвалідів з 6 до 80% – стратегічний план програми “Доступний Маріуполь”.

Депутат Ніна Павлюк вважає, що співпраця Маріуполя і міста Миколаївки – це хороший досвід: “Будь-яке спілкування, не кажучи вже про людей, а про цілі громади та міста – це дуже добре. Це збагачує нас новими знаннями – ми прагнемо перейняти і їхній досвід в роботі з людьми з інвалідністю. нам також є, що показати гостям з Миколаївки. Взаємне співробітництво дає нам можливість і далі успішно працювати в сфері доступності Маріуполя для людей з інвалідністю, застосовуючи досвід інших міст”.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*