Документальний фільм про проект ДніпроОДА «Так! Ми можемо» отримав нагороду на міжнародному кінофестивалі (ВІДЕО)

Документальний фільм про проект ДніпроОДА «Так! Ми можемо» отримав нагороду на міжнародному кінофестивалі (ВІДЕО). бійців, sky, outdoor, man, person, water sport, sport, adventure, tandem skydiving, hiking, skiing. A man flying through the air

250 фільмів із 80 країн світу змагалися за звання кращого на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість». Одним із переможців стала кінострічка 9 каналу – «Так! Ми можемо». Вона присвячена однойменному проекту команди ДніпроОДА.

Фільм «Так! Ми можемо!» розкриває історію перемог над собою бійців АТО, які отримали важкі поранення. Автор ідеї – Микола Колесник, режисер – Гліб Добарін (головний режисер 9 каналу). На Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» кінострічка отримала нагороду у конкурсі «Телемолодість».

«Ця нагорода ще раз підкреслює актуальність проекту команди Валентина Резніченка. «Так! Ми можемо!» – це не просто проект, це стиль життя справжніх патріотів. Вони хочуть та можуть жити, бути корисними своїй країні, незважаючи на стан свого здоров’я», – наголосила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«Так! Ми можемо!» – півгодинна документальна стрічка про однойменний проект для бійців АТО. Його учасники – 9 демобілізованих бійців АТО, які отримали значні поранення. Вони інваліди 2 та 3 групи, у двох з них ампутовані кінцівки. У кожного своя трагічна історія. Однак вони можуть жити, отримувати задоволення від життя та бути корисними для своєї країни. Вони це довели стрибком з висоти 2,4 тисячі метрів. Це перемога над собою кожного з них.

Днiпропетровська обласна державна адмiнiстрацiя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*