Фестиваль творчості людей з інвалідністю влаштували в Миргороді (ВІДЕО)

Фестиваль творчості людей з інвалідністю влаштували в Миргороді (ВІДЕО). миргород, творчість, фестиваль, інвалід, інвалідність, indoor, room, wall, person, living, clothing, woman, curtain. A group of people sitting around a living room

«Дивосвіт надії» – така назва регіонального фестивалю творчості людей з інвалідністю. Його у Миргороді організували вперше. Які роботи презентували, розкажемо у наступному сюжеті.

Вишивати Любов Сухомлин почала в дитинстві. Відтоді створює власну колекцію вишивок. Сюди прийшла, щоб взяти участь у фестивалі творчості людей з інвалідністю. Любов розповідає: коли гаптує – заспокоюється.

Любов Сухомлин, вишивальниця: У нас зовсім інший погляд на життя, але нам хочеться бути потрібними. Це саме головне. Потрібними не тільки дітям, а й своїм рідним, сусідам, односельцям, хто мешкає в селі, містянам. Нам потрібно спілкування.

У Миргороді – дві організації, які підтримують та допомагають людям з інвалідністю. Цьогоріч вони відзначають десятиріччя із дня заснування. Це й стало приводом створити фестиваль творчості, де миргородці з інвалідністю продемонстрували власні вишивки, аплікації, малюнки.

Аліна Шаніна, голова Миргородської міської організації інвалідів “Перлина”: У Миргороді проживає близько двох тисяч інвалідів. І ми хочемо, щоб люди не замикалися в себе вдома, на своєму горі. Щоб кожен займається якоюсь творчістю: вишивкою, співають, танцюють, складають вірші. І ми хочемо, щоб все це побачили люди.

Майстри з 15-ти районів Полтавської області приїхали в Миргород, щоб взяти участь у фестивалі.

Сергій Чумак, голова Полтавського осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»: Нарешті Миргород підключився до програми творчої реабілітації людей з інвалідністю. Тому що це архіважлива справа. Вона дає шалений ефект.

На фестивалі грамотами за захист прав інвалідів та залучення їх до суспільного життя нагородили керівниць організацій інвалідів Миргорода.

Валерія Рибалка

Телеканал «Лтава»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*