Хмельницька область: рятувальники навчали правилам безпеки вихованців центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Хмельницька область: рятувальники навчали правилам безпеки вихованців центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. нетішин, дитина-інвалід, особливими потребами, правила безпеки, рятувальники, outdoor, sky, firefighter, snow, person, people, group, red, vehicle. A group of people standing in front of a truck

24 лютого фахівці 3-го Державного пожежно-рятувального загону відвідали вихованців Нетішинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який у Хмельницькій області. Рятувальники прибули на пожежному автомобілі, що миттєво викликало у дітвори купу емоцій і вражень.

Під час зустрічі дітлахи роздивилися захисний одяг, в якому вогнеборці рятують людські життя, побачили можливості пожежно-рятувального автомобіля. Дане спілкування було й інформативно-пізнавальним. Рятувальники зуміли привернути увагу дітей до питань безпеки. Дітлахам нагадали основні правила поведінки під час літнього відпочинку на воді, під час подорожі до лісу, при виявленні розливу ртуті чи маловідомих предметів, при виникненні пожежі у квартирі. У дітей виявилося безліч запитань та тем для щирої розмови із рятувальниками. Також із малечею було проведено вікторину на протипожежну тематику.

Надзвичайники зазначають, що робота із дітьми з особливими потребами вкрай важлива, бо в дитини виробляється повага до правил безпеки, а також звичка їх дотримуватися, окрім того, що така зустріч для них є пізнавальною. Щирий сміх малюків став найкращим свідченням того, що захід пройшов успішно.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*