«На крилах надії»: у Чернівцях відбувся традиційний фестиваль творчості людей з інвалідністю

«На крилах надії»: у Чернівцях відбувся традиційний фестиваль творчості людей з інвалідністю. чернівці, суспільство, фестиваль, інвалідність, інтеграція, indoor, table, person, clothing, people, ceiling, tableware, woman, food, bottle. A group of people sitting at a table in a restaurant

«На крилах надії»: у Чернівцях відбувся традиційний фестиваль творчості людей з інвалідністю. чернівці, суспільство, фестиваль, інвалідність, інтеграція

У Чернівцях 21 червня відбувся обласний благодійний фестиваль народної творчості людей з інвалідністю “На крилах надії”.

Як повідомляє molbuk.ua, передували йому вибіркові тури в районах, які дозволили відібрати найкращих майстрів з усієї Буковини.

Долучилися до дійства декілька десятків майстрів, роботи яких були представлені на виставці. Тут можна було побачити різні вироби ручної роботи: вишивку, картини, роботи з бісеру та навіть фотографії.

Крім цього, багато учасників проявляли свої таланти на сцені, співали пісень, декламували власні вірші та розповідали гуморески. Після урочистого відкриття фестивалю гості мали змогу насолоджуватися творчістю учасників на святі “У родинному колі”

“Такий фестиваль об`єднує людей з інвалідністю, вони жадають цього, чекають щоб зустрітися, поділитися новинами. Ці люди – наче родина, яка сходиться завдяки таким заходам, вони витягують їх із чотирьох стін, їм це цікаво. Якби не було б таких зустрічей, напевно люди з інвалідністю були б найбільш нещасними. А так вони зустрічаються, спілкуються, вони цим живуть. Навіть на інвалідному візку люди танцюють”, – розповідає Людмила Снігур, керівник ансамблю “Калина” в Хотинському районі.

Учасники фестивалю і справді вразили своїми талантами. Попри всі труднощі, вони не падають духом, а щиро усміхаються життю. Серед таких людей і Оксана Попадюк. З 13-ти років вона малює картини тримаючи пензлик в зубах.

Про свої картини вона розповідає так:

“Це дарує радість, допомагає забути всі проблеми. В кожній картині я намагаюся передавати яскраві тони. Я вважаю, що життя чудове і прекрасне, і всім нам потрібно більше сяючих кольорів”.

Оксана вже не вперше бере участь в подібних фестивалях, і про кожний відгукується дуже схвально, для неї це ще один привід радіти життю.

Вже 12-ий рік підряд фестиваль проводиться з метою моральної підтримки людей з особливими потребами, створення належних умов для їхньої інтеграції в суспільстві та широкого залучення до народної творчості.

Як відзначили організатори свята, такі зустрічі є можливістю не лише продемонструвати свої таланти, а й знайти нових друзів та гарно провести час.

Наприкінці дійства всі учасники та переможці отримали грамоти, дипломи та подарунки. Згодом переможці обласного фестивалю братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями “Барви життя” у Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*