Нова серія Школи Доступності

Нова серія Школи Доступності. доступно.ua, школа доступності, серіал, інвалідність, інклюзія

Нова серія Школи Доступності. доступно.ua, школа доступності, серіал, інвалідність, інклюзія

Новий сезон іронічного серіалу про інклюзію несеться! У п’ятій серії “Школи Доступності” постає питання подолання бар’єрів міського простору.

Часом непрості рішення та справжні військові стратегії потрібні лише… щоб потрапити на інший бік вулиці. Площа Перемоги у Києві — місце, яке можна подолати лише через підземний перехід. Перехід, що недоступний для великої кількості людей — лише по Києву міська влада називає близько 55% людей з маломобільних груп населення. Як людині на візку перейти через дорогу? Чи є рішення, яке не буде вимушувати обходити десятки кілометрів навколо, та як планувати свій маршрут містом, де центральні вулиці можна пересікати лише під землею?

У п’ятій серії ми відповідаємо на запитання, що об’єднує Франкліна Рузвельта та Дмитра Щебетюка, та як долати міські перешкоди. Дивіться на ютуб та фейсбук 🙂

Школа Доступності — освітній ютуб-серіал громадської організації “Доступно.UA”, який покликаний прокачувати толерантність та інклюзію, боротися з маніпуляціями навколо теми інвалідності та стигматизації таких людей.

Це вже другий сезон проєкту, який через самоіронію та побутові сюжетні сценки доводить, що обмеження та бар’єри насамперед у свідомості людей: як суспільства щодо людей з інвалідністю, так і самих людей з інвалідністю щодо себе та світу навколо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*