Студенти Ладижинського коледжу ВНАУ зобразили своє бачення людей з особливими потребами у малюнках (ВІДЕО, ФОТО)

Студенти Ладижинського коледжу ВНАУ зобразили своє бачення людей з особливими потребами у малюнках (ВІДЕО, ФОТО). інвалідністю

Незвичайна акція пройшла у Ладижинському аграрному коледжі. Студентів попросили зобразити своє бачення людей з інвалідністю у малюнках.

Люди з інвалідністю, також, як і всі інші, прагнуть вчитися, працювати, брати участь у громадському та політичному житті, захищати свої права, займатися творчістю, отримувати корисну інформацію, спілкуватися і знаходити друзів.

Про проблеми людей з особливими потребами, подолання суспільних стереотипів, акцентування уваги на тому, що такі люди є частиною нашого суспільства йшлося на акції малюнку «Люди з інвалідністю – це частина суспільства», яка днями відбулася у Ладижинському коледжі ВНАУ. Студенти-бухгалтери 2-го курсу зобразили своє бачення людей з інвалідністю у малюнках та розповіли, що саме вони хотіли виразити за допомогою олівців.

У своїх думках молоді люди зійшлися у тому, що інвалідність не є вироком, адже є багато відомих та успішних людей, у тому числі і спортсменів, є серед тих, хто має серйозні вади здоров’я.

Організатори акції – активісти ГО «Ладижинська громадська рада», наголосили та тому, що жодним законом не можна виправити ставлення однієї людини до іншої, а отже, зміни починаються с кожного з нас.

Ми повинні зробити наше суспільство цивілізованим, в якому інвалідність не буде тавром з глибокою соціальною ізоляцією і дистанцією, а певною ознакою людини, яка може трапитись з будь-ким.

Варто відзначити, що акція була реалізована в рамках проекту «Схід та Захід разом – підвищення спроможності українських місцевих видань» за підтримки Фонду «Освіта для демократії» та МО «Нова генерація» у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії спів фінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Олена Червончук

Новини Ладижина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*