У Вінниці стартував інклюзивний табір для дітей із порушеннями розвитку (ВІДЕО)

У Вінниці стартував інклюзивний табір для дітей із порушеннями розвитку (ВІДЕО). вінниця, аутизм, порушення розвитку, соціалізація, табір

У Вінниці стартував інклюзивний табір для дітей із порушеннями розвитку. вінниця, аутизм, порушення розвитку, соціалізація, табір

5 років тому батьківська ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю» ініціювала у Вінниці проведення інклюзивного табору.

Цього року у ньому 30 відвідувачів, 25 з них із порушеннями розвитку та діти-аутисти. Роботу табір розпочав у понеділок, 5 серпня.

Протягом тижня діти відвідують заняття з корекційними педагогами, займаються фізкультурою, малюють, вчаться готувати їжу.

Цьогоріч на проведення інклюзивного табору з обласного бюджету виділили 40 тисяч гривень, — розповіла Суспільному очільниця ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю» Олеся Самойленко.

Вікторія Кубарь до табору водить семирічного сина Микиту. Діагноз — аутизм йому поставили три роки тому. Хлопчик навчається у звичайній школі, займається малюванням та атлетикою.

– Такий табір дуже потрібен, їм необхідно соціалізуватися. Я бачу позитивні зміни, з’явилося багато знайомих, — каже Вікторія Кубарь.

Окрім занять, учасники табору відвідають музеї Вінниці та канатне містечко.

Наприкінці тижня для учасників організують дискотеку.

UA: ВІННИЦЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*