Вакансія знайдеться кожному

Вакансія знайдеться кожному. олександрія, розвиток, суспільство, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor, man, furniture, clothing, working, cooking, table, restaurant. A group of people sitting at a table

Вакансія знайдеться кожному. олександрія, розвиток, суспільство, центр зайнятості, інвалідність

Трудова діяльність для громадян з інвалідністю, як і для людини взагалі, є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей.

Тільки робота дозволяє людині поважати себе, усвідомлювати свою індивідуальність, не замикатись у собі, долати розчарування та самотність, додає впевненості. Тому, зайнятість громадян з інвалідністю є одним із ключових чинників для розвитку їх як особистості та позитивним фактором для розвитку суспільства в цілому.

Так сталося, шо Надії Володимирівні, що проживає в місті Олександрія, що на Кіровоградщині, через погіршення стану здоров’я довелось звільнитись з роботи.

На своєму довгому шляху пошуку роботи, тривалістю майже рік, вона натикалась на багато перепон. По-перше, важко було знайти підходящу для людини з ІІІ групою інвалідності роботу. Не на її користь грав і передпенсійний вік та відсутність освіти. Проте, дієва натура Надії Володимирівни не дозволила їй бути безробітною навіть за таких умов.

День за днем, співбесіда за співбесідою, результатів у пошуку роботи не було. Врешті решт, коли Надія Володимирівна зрозуміла, що самотужки не може працевлаштуватись, вона вирішила звернутися за допомогою до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Вже перебуваючи на обліку в центрі зайнятості, Надія Володимирівна прислухалася до інформації, яку надавали фахівці центру, тому що головним для неї було – знайти роботу. Надія Володимирівна вірила, що знайдеться вакансія і для неї.

Так і сталося, в листопаді цього року на ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні» з’явилася вакансія диспетчера, яка відразу була запропонована Надії Володимирівні. Вона з ентузіазмом сприйняла цю новину і погодилася на проходження співбесіди з роботодавцем.

На сьогодні довга епопея пошуків роботи для неї закінчена. Надія Володимирівна працює на підприємстві, задоволена новим місцем роботи і сподівається пропрацювати там до пенсії, а як буде дозволяти здоров’я, то й довше.

«Хто шукає – той завжди знаходить», – переконана Надія Володимирівна, основне правило якої – не дати себе зламати обставинам, завжди вірити в себе, свої сили та жити повноцінним життям.

Керівництво підприємства роботою нового працівника задоволене. Мети досягнуто.

О. Самусенко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Олександрійського МРЦЗ

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*