Голова Чортківської райдержадміністрації В.Шепета взяв участь у святковому заході дитячого реабілітаційного центру

1 08 3 3 2. дітей-інвалідів

  1 08 3 3 14 липня у дитячому реабілітаційному центрі відбувся святковий захід з нагоди відзначення 10-ї річниці з дня утворення Чортківського комунального центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дорога в життя» та 25-ї річниці з дня утворення громадського об’єднання батьків-інвалідів «Лебедята».

Працівників центру та запрошених на свято батьків дітей-інвалідів привітав голова Чортківської райдержадміністрації Шепета В.М., а меншим учасникам заходу вручив подарункові набори. До вітального слова долучилися запрошені гості голова обласної ради профспілкової організації працівників соціальної сфери Ящищак Р.П., керівник Тернопільського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Базилевська І.В, начальник управління соціального захисту населення Цвєтков В.Д. Важливо відмітити, що захід проходив за сприяння районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді та директора Деренюк Є.Д.

Після вступного слова та благословення о.Михайла Левковича розпочався святковий захід, який приготували діти-інваліди для своїх батьків та запрошених гостей. Під час заходу до присутніх звернулася директор центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дорога в життя» Анісенко М.М., яка розповіла про життя центру, успіхи та досягнення вихованців, поділилася планами та сподіваннями на майбутнє.

На завершення заходу, який залишив дуже світлі та приємні враження у всіх присутніх, дітей пригостили солодкими смаколиками.

Чортківська районна державна адміністрація +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*