Более 300 семей с детьми с аутизмом приняли участие в арт-квесте «Дети с аутизмом способны к обучению»

1 09 1 1 1 2. аутизмом

Киев. Более 300 семей c детьми с аутизмом приняли участи в празднике «Діти з аутизмом здатні до навчання», организованном Фондом «Дитина з майбутнім» на территории АРТ-Пикника Славы Фроловой. Арт-квест состоял из различных заданий. Дети изучали цифры, клеили буквы, делали различные поделки. Были на празднике и любимые детские радости – аква-грим, шоу мыльных пузырей, батут и, конечно же, сладости.

Детальніше…Додати коментар (0)

Порошенко підписав закон про введення кримінальної відповідальності за дискримінацію інвалідів

1 02 1 1990-1u 300px 1. інвалідів

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1519-VII, згідно з яким вносяться зміни до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвалідів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

Детальніше…Додати коментар (0)

На залізниці надають роботу особам з особливими потребами

1 08 07 5 147325. фізичними

Придніпровська магістраль, дотримуючись вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», пропонує роботу людям з обмеженими фізичними можливостями.

Детальніше…Додати коментар (0)

Одесские школьники разработали социальный интернет-проект для слепых и слабовидящих людей

1 08 4 DSC 0378 2. слабовидящих, слепых

В одесской мэрии состоялась встреча заместителя Одесского городского головы Зинаиды Цвиринько с победителями Чемпионата Украины «SAGE» в номинации «Лучший социальный проект» среди школьников.

Детальніше…Додати коментар (0)

Голова Чортківської райдержадміністрації В.Шепета взяв участь у святковому заході дитячого реабілітаційного центру

1 08 3 3 2. дітей-інвалідів

4 липня у дитячому реабілітаційному центрі відбувся святковий захід з нагоди відзначення 10-ї річниці з дня утворення Чортківського комунального центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дорога в життя» та 25-ї річниці з дня утворення громадського об’єднання батьків-інвалідів «Лебедята».

Детальніше…Додати коментар (0)

История непрекращаемой борьбы за справедливость

1 08 2 Серафимович основная 1 2. аутизм

К этому ребенку семья Серафимовичей готовилась долго – около трех лет. Олег и Лариса постоянно сдавали анализы, ездили на проверки и ждали. И у них родился сын Назар. Не такой как все. С другим мировоззрением. С другими привычками. С другим восприятием. Другой, но такой родной.

Детальніше…Додати коментар (0)