З 12 по 21 грудня – вболіваємо за нашу збірну на ХІХ Дефлімпійських іграх

З 12 по 21 грудня – вболіваємо за нашу збірну на ХІХ Дефлімпійських іграх. дефлімпіада, дефлімпійські ігри, змагання, порушення слуху, спортсмен

З 12 по 21 грудня – вболіваємо за нашу збірну на ХІХ Дефлімпійських іграх. дефлімпіада, дефлімпійські ігри, змагання, порушення слуху, спортсмен

12 грудня в долині Вальтелліна (Ломбардія, Італія) розпочалися ХІХ Дефлімпійські ігри.

В трьох північно-італійських містечках – Мадезимо, Кьявенна, Санта-Катерина-Вальфурва, у підніжжя Бернінських Альп, понад 1000 спортсменів із порушенням слуху із 40 країн світу змагатимуться за нагороди у лижних гонках, гірськолижному спорті, керлінгу, сноуборді, хокеї та шахах.

Українські спортсмени-дефлімпійці змагатимуться у п’яти видах, зокрема, дебютуватимуть у сноуборді та шахах.

Трохи про нашу збірну і види, в яких виступатимуть 34 спортсмени з 12 регіонів.

20 років тому Україна дебютувала у лижних гонках спорту на Дефлімпіаді в Давосі. Команда у складі трьох спортсменів не змогла досягти п’єдесталу пошани. Проте, рік за роком наші лижники набирали обертів, і на минулій зимовій Дефлімпіаді вибороли п’ять срібних та три бронзові медалі. Українська команда – Єлізавета Нопрієнко, Руслан Денисенко, Дмитро Мажаєв, Павло Мандзюк, Андрій Андріїшин, Аліса Пишняк, Володимир Пишняк, Анастасія Лаврик – братиме участь у всіх номерах програми.

Сноуборд входить в програму Дефлімпійських ігор з 1999 року, національна команда братиме участь на Дефлімпіаді-2019 у цьому виді спорту вперше. Україну представлятимуть два спортсмени – Олександр Люханов та Мар’яна Люханова, у двох видах програми – Паралель Гігант Слалом та Паралель Слалом.

Попри те, що в Україні немає льоду для керлінгу, наші спортсмени вдало виступають на міжнародних змаганнях. В німецькому Фюссені цього року наші хлопці та дівчата вибороли перші місця. Загалом Україну у цьому виді спорту на Дефлімпіаді представлятимуть п’ятеро хлопців та п’ятеро дівчат.

Шахи – дебют Дефлімпіади-2019. Шахова дефлімпійська збірна України – це 11 спортсменів, шість жінок та п’ять чоловіків. Середній вік команди – 39 років. У команді найстарший спортсмен усієї національної дефлімпійської збірної – Олексій Мусієнко, 63 роки. Наймолодша учасниця у шахах – Аліна Лянгузова, 20 років, у минулому фіналістка Всеукраїнської спартакіади серед дітей з інвалідністю «Повір у себе».

Гірськолижний спорт входить в програму Дефлімпійських ігор з 1949 року. Україна вперше взяла участь у цьому виді спорту на минулій зимовій Дефлімпіаді, у 2015-му. Цьогоріч національна збірна команда представлена двома спортсменами – Михайло Куртанич та Ерік Годас, обидва представники Закарпатської області, у минулому – фіналісти Всеукраїнської спартакіади серед дітей з інвалідністю «Повір у себе».

Вболіваємо за нашу збірну!

Інформація – Національного Комітету спорту інвалідів України

Міністерство молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*