Павло Розенко: Необхідно прискорити темпи виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю

Павло Розенко: Необхідно прискорити темпи виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю. конвенція оон, павло розенко, засідання, рекомендація, інвалідність, person, man, suit, human face, tie, clothing, outdoor, wearing, glasses, dressed. Pavlo Rozenko wearing a suit and tie

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко ініціюватиме проведення окремого засідання Уряду щодо виконання плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Про це він сказав 25 жовтня у ході засідання Ради у справах осіб з інвалідністю.

«На сьогодні із 21 рекомендації, які були детально розписані для забезпечення виконання Конвенції ООН з прав осіб з інвалідністю, виконано в повному обсязі – 15 завдань, виконано частково та подовжують виконуватись – 60, не виконано – 3. Очевидно, що такі темпи виконання відповідних рекомендацій і плану дій є незадовільними. Тому я, як Віце-прем’єр-міністр України, буду ініціювати проведення окремого засідання Кабінету Міністрів України, яке буде присвячене цьому питанню», – сказав він.

Віце-прем’єр-міністр закликав міністерства і ЦОВВ прискорити темпи виконання відповідних рекомендацій. «Після сьогоднішньої розмови є ще 1,5-2 місяці, щоб зробити висновки і надолужити темпи реалізації плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю. Адже на Уряді кожен міністр звітуватиме особисто. І це не буде формальним звітом, це буде серйозна розмова на тему того, як кожен виконує свої зобов’язання», – наголосив Павло Розенко.

Служба Віце-прем’єр-міністра України

Кабінет Міністрів України

Одна репліка к “Павло Розенко: Необхідно прискорити темпи виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю”

  1. В Министерство соцполитики невозможно дозвониться вообще. Если это результат реформы, то нам это не подходит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*