Завдяки реагуванню Уповноваженого поновлено право жителя м.Біла Церква та ще 73 осіб на безоплатне передання у власність автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою

Завдяки реагуванню Уповноваженого поновлено право жителя м.Біла Церква та ще 73 осіб на безоплатне передання у власність автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою. кода, уповноважений, автомобіль, гуманітарна допомога, інвалідність, person, indoor. A person holding a sign

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшло звернення жителя м. Біла Церква, який є особою з інвалідністю внаслідок війни, щодо порушення Київською обласною державною адміністрацією його права на безоплатне передання у власність автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, яким особа з інвалідністю була забезпечена через структурний підрозділ з питань соціального захисту населення і користувалася понад 10 років.

За твердженням заявника, для вирішення порушеного питання він звертався протягом 2019 – 2020 років до різних державних установ, у тому числі й до Київської обласної державної адміністрації (далі – КОДА), проте питання не вирішувалось у зв’язку із тим, що з 2019 року не проводились засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при КОДА.

У межах відкритого провадження Уповноваженого було надіслано низку запитів до КОДА та встановлено порушення аналогічних прав, визначених законодавством, ще 73 осіб з інвалідністю та членів їхніх сімей.

З метою захисту прав заявника, інших осіб з інвалідністю та членів їхніх сімей Голові КОДА було внесено Подання Уповноваженого щодо вжиття заходів реагування, за результатами розгляду якого поновлено право заявника на безоплатне передання у власність автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, яким особа з інвалідністю була забезпечена через структурний підрозділ з питань соціального захисту населення і користувалася більше 10 років. Також поновлено права ще 73 осіб.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*