«Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?», – чоловік з інвалідністю з Тернопільщини не розуміє, чому його не беруть в армію (ВІДЕО)

«Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?», – чоловік з інвалідністю з Тернопільщини не розуміє, чому його не беруть в армію (ВІДЕО). віктор старущак, армія, військкомат, патріот, інвалідність, person, military uniform, clothing, military, army, jacket, helmet. A man in a military uniform

«Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?», – чоловік з інвалідністю з Тернопільщини не розуміє, чому його не беруть в армію. віктор старущак, армія, військкомат, патріот, інвалідність

Віктор Старущак, житель смт Козова, відомий в області патріот. На початку Революції Гідності чоловіка називали “Інтернет-воїном”. Він активно популяризував українські ідеї та цінності у мережі, створював соцгрупи, розповідав всю правду про події, що відбуваються в країні.

Чоловік каже, що з радістю замість Інтернету, пішов би служити в армію. Уже втретє він приїжджає у військкомат, щоб попросити взяти його в лави ЗСУ. Однак знову наштовхується на непорозуміння і категоричну відмову.

Річ у тім, що чоловік інвалід першої групи з дитинства. Він пересувається на інвалідному візку. Та Віктор переконаний, що і пропри свої обмежені можливості, він може принести користь.

“Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?” – у відчаї запитує Віктор. Адже у тій державі людей з інвалідністю без проблем беруть в армію.

Детальніше дивіться у відео, яке Віктор відзняв під час останньої поїздки у військкомат.

Реально

Одна репліка к “«Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?», – чоловік з інвалідністю з Тернопільщини не розуміє, чому його не беруть в армію (ВІДЕО)”

  1. ганна сказав:

    а з головою у него як? Як людина уявляе службу в армii на iнвалiдному вiзку? Хочеш допомогти – йди у волонтери та май хоч трiшки уяву про армiю i службу в нiй. Це що тобi – iграшки. чи що?А Украiна все-таки вiдрiзняеться вiд Iзраiлю. Украiна – це украiнцi. а Iзраiль – це евреi. I вiра iнша. Що це незрозумiло?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*