Життя з осколками під шкірою: в мережі розповіли зворушливу історію про бійця ЗСУ

Життя з осколками під шкірою: в мережі розповіли зворушливу історію про бійця ЗСУ. боєць зсу, громадянство, осколок, поранений, протез

Життя з осколками під шкірою: в мережі розповіли зворушливу історію про бійця ЗСУ. боєць зсу, громадянство, осколок, поранений, протез

Волонтери фонду “Вернись живим” розповіли зворушливу історію молдаванина Стаса, який воює на Донбасі на стороні ЗСУ.

Її опублікували на сторінці фонду “Вернись живим” в Facebook, інформує “Апостроф”.

“Стасу відірвало на війні фаланги пальців. А потім він наступив на передовій на ПМН і позбувся ноги. Високий і жилавий, боєць на протезі стоїть навпроти мене в світлих штанах-дудочках і білій сорочці в дрібний чорний горошок. – Ти прям як на побачення одягнувся! – Хах! Я просто завжди “у формі”, – пишуть волонтери.

Виявляється, кілька тижнів тому молдаванин, що воює на Донбасі з 2015 року, нарешті отримав український паспорт. Щоб домогтися громадянства, ще до протезування хлопець навіть виїжджав під АП на інвалідному візку. Тепер у нього такі ж права, як у всіх українців, але вже немає ноги і фаланг пальців.

“На перший погляд, це пост про жертву. Але, насправді, він про необхідність дякувати. Вся справа в тому, що при зустрічі я тисну Стасу поранену руку. Намацую під шкірою залишки пороху і осколків. Знаю, що з часом організм витіснить їх і, що цей процес буде болючим. А ще знаю, що в такі моменти важливо просто сказати: “Спасибі тобі!”, – додають на сторінці фонду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*