В Днепропетровске прошел фестиваль для детей с ограниченными возможностями «Услышать друг друга» (ВИДЕО)

1 01 1 1412003650142. ограниченными физическими возможностями

Их называют детьми солнца и маленькими ангелами. Они заметно отличаются от других. Их движения замедленны, как в воде. Дети с ограниченными физическими возможностями в эту субботу танцевали, рисовали и радовались жизни наряду с другими.

Детальніше…Додати коментар (0)

Який у працюючого краянина-інваліда статус у правовому полі?

1 15 92219753-FD53 1. мсек, реабілітації, інваліда, інвалідності, floor, indoor, furniture, desk, table, chair, wheelchair. A group of people in a room

Відповідно до статті 1 Закону № 875 інваліди в Україні володіють усією повнотою соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод, закріплених Конституцією України, законами України та міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Детальніше…Додати коментар (0)

В державній адміністрації пройшла дружня зустріч з делегацією із Швейцарії

1 30 5 841237 2. парасолька

Минулого тижня голова Тячівської РДА Петро Голубка провів зустріч з делегацією із Швейцарії, яка приїхала на відзначення 5–ої річниці соціального Центру «Парасолька». Отож під час святкування керівник району запросив закордонних гостей в райдержадміністрацію для дружньої розмови. У роботі зустрічі також взяли участь міський голова Іван Ковач та директор Центру Оксана Лукач.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Києві інвалідів не пускають в міський транспорт

1 30 4 71 main 1 2. інвалідів

В Києві йде справжня війна між інвалідами та водіями громадського транспорту. Люди у візках можуть до години чекати транспорту на зупинці – адже водії тролейбусів і автобусів не пускають візочників в салони, а іноді й відверто грубіянять. У “Київпастрансі” визнають: проблема дійсно є, але викритих у хамстві водіїв тут же карають.

Детальніше…Додати коментар (1)

Чемпіон з Броварів

1 30 3 0088 1 2. василя закревського, триатлону

Місто Бровари вже давно має славу одного із найспортивніших міст України. Про це доводять нам такі гучні імена як брати Клички, Юрій Нужненко, Сергій Дзинзирук, Олександр Багач, Олег Лісогор, Сергій Бреус, Андрій Коваль, Максим Кайдан, Наталія Пигида та інші. Вони багато зусиль вклали, щоб про нашу країну почули у всьому світі. Це фізично здорові люди, які ставали чемпіонами України, Європи та світу.

Детальніше…Додати коментар (0)

Дарунок богинь

1 29 e9c7514aeba36f94a28e9bf2be161. білої тростини, незрячі, сліпих, інвалідів

15 жовтня – Міжнародний день білої тростини.

Як розповідає один з древньогрецьких міфів, в дуже давні часи юнак на ім’я Тиресій ненароком убив священну змію-самицю. За це Боги покарали його, перетворивши на жінку. Сім років по тому він знову убив змію, цього разу самця. За такий вчинок боги повернули його на чоловіка.

Детальніше…Додати коментар (0)