Робота протезних підприємств щодо забезпечення засобами реабілітації учасників АТО

1 16 6 108008-23 2. протезами, протезування, реабілітації

З вересня 2014 року казенні та державні протезно-ортопедичні підприємства України активно приймають участь в процесі реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції. Такі підприємства мають всі технічні, економічні та кадрові можливості для виготовлення сучасних технічних засобів реабілітації, в тому числі протезів і ортезів.

Детальніше…Додати коментар (0)

До уваги івано-франківців, які потребують спецавтомобілів

1 19 4 302386042 2. инвалид

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради інформує осіб з обмеженими можливостями та членів їх сімей щодо користування автомобілями, які вони отримали на пільгових умовах, після закінчення десятирічного терміну експлуатації транспортних засобів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Свято в Чернігівському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

1 16 4 Picture 2. дітей-інвалідів, реабілітації

Чернігівський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів називають одним з кращих не тільки в Україні, а й у Європі. Таку високу оцінку можна отримати лише за багаторічну сумлінну працю та її позитивні результати.

Детальніше…Додати коментар (0)

Згідно зі статистикою, переважна більшість діагнозів “дитина-інвалід” встановлюється у перший рік життя (ВІДЕО)

1 03 invalid 3. дітей

Чернівці. Згідно зі статистикою, переважна більшість діагнозів “дитина-інвалід” встановлюється у перший рік життя. У три малюки починають масово хворіти на захворювання органів дихання, а у 6-6,5 починаються масові скарги на порушення системи органів травлення. Медики це пов’язують з тим, що дитина, потрапляючи в різні соціальні середовища, отримує крім знань ще й проблеми зі здоров’ям.

Детальніше…Додати коментар (0)

Дім, де оживають надії

1 05 4 deti04 2. особливими дітьми

Свого часу «УМ» докладно розповідала про те, як у багатоповерхівці по вулиці Конєва святкували новосілля родини з особливими дітьми. Будинок цей зведений за унікальним проектом — спеціально для дітей, чиє життя проходить в інвалідному візку. Нагадаємо, що ініціатором та організатором цього будівництва виявилася звичайна жителька Черкас Таїсія Цацкіна, котра виховувала дитину-iнваліда і не раз зверталася до влади…

Детальніше…Додати коментар (0)