В Одессе появится низкопольный трамвай для пассажиров с особыми потребностями

1 07 1 1427982806 2. трамвай

Специально оборудованный трамвай будет следовать из одного конца города в другой.

Вагон для переоборудования город приобретёт в рамках государственной программы на условиях софинансирования. После этого в кратчайшие сроки планируют произвести обустройство вагона частично низким уровнем пола…

Детальніше…Додати коментар (0)

Візки для інвалідів шукають за кордоном

1 06 8 vgolos.com.ua 2. протезування, реабілітації, інвалідів

Чому бійцям, які стали інвалідами під час АТО, складно скористатися можливостями протезування в Україні.

Цього року протезування потребують 500 тисяч людей, зокрема поранені учасники АТО. На забезпечення видатків бюджетної програми «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів» за напрямом «Забезпечення окремих…

Детальніше…Додати коментар (0)

Мінсоцполітики ініціює передачу функцій визнання гуманітарною допомогою автомобілів для інвалідів на місця

1 15 5 0726clgqvrfpik 2. інвалідів

Міністерство соціальної політики ініціювало, і Кабінет Міністрів підтримав, затвердивши відповідний законопроект на своєму засіданні, внесення змін до Закону України „Про гуманітарну допомогу”. Їх мета, наголошують у Мінсоцполітики, – передати місцевим органам влади частину функцій щодо визнання гуманітарною допомогою вантажів вагою до 3 тонн та легкових автомобілів для забезпечення ними інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Боец, лишившийся на фронте обеих ног, научился полноценно ходить и снова занялся бизнесом

1 06 6 197877w200zc0 1 2. александр чалапчий, инвалидном кресле, протезы

В январе мы рассказали историю Александра Чалапчия из Кировоградской области — ярчайший пример несгибаемой воли к жизни. Мужчина ушел на фронт добровольцем, служил в 34-м батальоне. В сентябре прошлого года получил тяжелое ранение: минометный снаряд разорвался прямо у его ног. Врачи сделали все возможное, чтобы спасти жизнь бойца. Но сохранить ему ноги не смогли: их ампутировали выше колен.

Детальніше…Додати коментар (0)

Проблеми із забезпеченням препаратами пацієнтів з орфанними захворюваннями: МОЗ звітує про ситуацію

1 06 5 24682 1 2. орфанні захворювання

2 квітня в приміщенні Міністерства охорони здоров’я України відбувся брифінг на тему «Ситуація із забезпеченням препаратами для лікування орфанних захворювань у дітей в Україні: проблеми і механізми вирішення», який відбувся після проведення зустрічі представників пацієнтських організацій з представниками МОЗ України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Голова комісії за три тисячі гривень обіцяла буковинцю продовжити інвалідність (ФОТО, ВІДЕО)

1 06 4 PM497image001 1 2. умвс

Чернівецькі правоохоронці викрили голову міжрайонної загальнопрофільної медико-соціальної комісії, котра від пацієнта вимагала та отримала неправомірну вигоду.

Посадовець за гроші обіцяла підтвердження діагнозу та продовження йому строку інвалідності. Працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС…

Детальніше…Додати коментар (0)

Научиться принимать и понимать друг друга

1 06 3 DSC 0582 2. инклюзивного обучения

В связи с проходящей в настоящее время в Украине реформой образования заговорили о необходимости внедрения системы инклюзивного обучения, то есть предоставления возможности получения знаний детям с особыми образовательными потребностями.

Детальніше…Додати коментар (0)

Под Крылом Ангела выступили гости из Донбасса (ВИДЕО)

1 06 2 1428045119 dom-s-angelomi 2. ограниченными возможностями

Танец Ча-ча-ча, песни о маме и добре. В Одесском «Доме с Ангелом» состоялось грандиозное для посетителей и пациентов детского реабилитационного центра событие. Второй фестиваль творчества детей с ограниченными возможностями «Под Крылом Ангела» приурочен к месячнику памяти Бориса Давыдовича Литвака – основателя и бессменного руководителя центра, ныне носящего его имя.

Детальніше…Додати коментар (0)