Проект підтримки протезування в Україні

1 29 6 556584f5913ed 1 2. протези, протезування

20 річний боєць «Айдару» Василь Пелиш втратив руку в полоні сепаратистів через татуювання на ній у виді Тризубу. Роман Линдов постраждав 18 лютого під час кривавих подій на Майдані, внаслідок чого теж позбувся руки. Василь Стуженко потрапив у засідку, в якій втратив праву ногу і руку, і тільки чудом залишився живим. Владислав Кузнєцов врятував шістьох побратимів від гранати, яка залетіла в люк БТР, але заплатив за це кистю…

Детальніше…Додати коментар (0)

Прес-конференція, присвячена Міжнародному дню розсіяного склерозу (ВІДЕО)

1 29 5 b93badca849a0776ca9fa343e7ae8ba21ebadfe3 2. розсіяного склерозу

У вівторок, 26 травня об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства “Українські Новини” відбулася прес-конференція, присвячена Міжнародному дню розсіяного склерозу.

Під час прес-конференції представники пацієнтських організацій та провідні медичні експерти презентували актуальні дані про розповсюдженість даного захворювання в Україні та світі…

Детальніше…Додати коментар (0)

В рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» створюються комфортні умови для переселенців з обмеженими фізичними можливостями

1 29 4 default 1 2. обмеженими фізичними можливостями, інвалідів

27 травня в Краматорську і Слов’янську відбулося офіційне відкриття двох об’єктів для внутрішньо переміщених осіб з обмеженими фізичними можливостями. Об’єкти було підготовлено за фінансової підтримки Європейського союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в рамках реалізації третьої фази Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Детальніше…Додати коментар (0)

Оксана Янішевська провела нараду з питань інклюзивної освіти

1 29 3 image 2. обмеженими можливостями

27 травня заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Оксана Янішевська провела нараду з питань організації надання освітніх послуг дітям з інвалідністю у загальноосвітніх навчальних закладах Миколаївщини.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Львові відбувся тренінг для HR-спеціалістів з особливостей працевлаштування людей з інвалідністю (ФОТО)

1 29 2 DSCN2152 2. інвалідністю

26 травня 2015 року у місті Львів відбувся тренінг для HR-спеціалістів “Особливості працевлаштування людей з інвалідністю в ІТ-сфері”.

Під час тренінгу були розглянуті такі питання як:

Детальніше…Додати коментар (0)

У Рівному запрацювала школа бойового гопака з напрямком реабілітації

1 29 1 uu 5 2. дітей

Хлопчиків та дівчаток з вадами здоров’я навчатимуть козацькому бойовому мистецтву разом із здоровими. Загалом функціонуватимуть чотири групи по 25 дітей кожна. Окрім тренувань, дітей ще виховуватимуть у мистецькому напрямку та проводитимуть духовну роботу.

Детальніше…Додати коментар (0)

Программисты из Киева и Львова создают роборуку, которая управляется движениями мышц (ВИДЕО)

1 28 6 terminator 2. руки

Сразу несколько команд в Украине сейчас занимается довольно амбициозным проектом: работают над протезом руки, напечатанном на 3D-принтере. Но не механическим, а таким, которым человек сможет управлять движениями мышц. Разработка ведется в Киеве и Львове, киевская команда работает над прототипом в робототехнической лаборатории академии ШАГ.

Детальніше…Додати коментар (0)

Універсальний дизайн в м. Чугуїв: сучасне медичне обладнання для жінок

1 28 4 0ec41d0679c47094e4c94d8bb1b43f7f 1 2. універсального дизайну, інвалідністю

В рамках реалізації Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» Центральна районна лікарня м. Чугуїв Харківської області отримала сучасне гінекологічне обладнання вартістю понад 20 тис. євро, яке було встановлено в кабінеті завідувача жіночою консультацією. Дане гінекологічне обладнання здатне створити належні умови для пацієнток під час огляду або проведення…

Детальніше…Додати коментар (1)

Семінар – ознайомлення з перспективами зайнятості осіб з інвалідністю

1 28 3 3965 2. інвалідністю

Київ. На базі Дніпровського РЦЗ 26 травня 2015 року відбувся семінар за участю осіб з інвалідністю. Його мета: підвищення мотивації до зайнятості, ознайомлення з перспективами зайнятості осіб з інвалідністю; додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає служба зайнятості.

Детальніше…Додати коментар (0)

В одесской мэрии рассмотрели вопросы обеспечения доступности для граждан с особыми потребностями

1 28 2 IMG 9636 2. доступності

На минувшей неделе в одесской мэрии состоялось заседание комитета обеспечения доступности для людей с ограниченными возможностями и других маломобильных групп населения к объектам жилищно-социального, общественного назначения, средств связи, информации и транспортной инфраструктуры города Одессы.

Детальніше…Додати коментар (0)

Сторінка 1 из 12
1 2 3 12