8 футболістів з Полтавщини увійшли до футбольної збірної глухих України (ВІДЕО)

1 27 1 27841. глухих

Вісім дефлімпійських футбольних збірних під Полтавою боролися за перемогу у чемпіонаті України. Крім полтавців, команди Харкова, Києва, Рівного, Тернополя, Одеси, Миколаєва та Львова. Найкращих футболістів після чемпіонату відрядили до збірної країни з футболу серед інвалідів із вадами слуху.

Детальніше…Додати коментар (0)

Оцінка ситуації щодо забезпечення доступу осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні

1 27 7 dsc 1306 2. інвалідністю, інвалідів

Національна Асамблея інвалідів України (НАІУ) спільно з Міжнародним фондом виборчих систем (IFES, International Foundation for Electoral Systems) розпочали оцінювання ситуації щодо забезпечення доступу осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні.

Детальніше…Додати коментар (0)

Як на світ народився з протезом – боєць, який втратив ногу у битві (ВІДЕО)

1 27 6 81725 2. протез

Українським бійцям виготовляють протези на українських заводах безкоштовно, за державне фінансування. Також багатьох військових волонтери відправляють на протезування за кордон за гроші благодійників. З яким протезом краще жити кожен оцінює сам. Але звикати до «нової» руки чи ноги доводиться усім, як і повертатись до повноцінного життя.

Детальніше…Додати коментар (0)

Может ли работодатель уволить участника АТО, который стал инвалидом

1 27 5 78552214 1. инвалидов

– Мой брат вернулся с войны инвалидом. Теперь он ходит на костылях. Однако хочет вернуться на свое прежнее место работы. Он был заведующим складом в одной из днепропетровских фирм. Но ему намекают, что из-за инвалидности ему будет сложно, как раньше, справляться со своими обязанностями. В таком случае могут ли брата уволить с работы?

Детальніше…Додати коментар (0)

В Чугуєві презентовано результати проекту «Поліпшення медичних послуг для жінок з інвалідністю»

1 28 4 ddc8f487393779 1. інвалідності

17 квітня 2015 року на базі Чугуївської міської ради та Чугуївської центральної районної лікарні ім. М.І. Кононенка відбулася робоча зустріч по презентації результатів проекту «Поліпшення медичних послуг для жінок з інвалідністю». У робочій зустрічі взяли участь: представник Бюро ВООЗ в Україні, експертний склад Чугуївської центральної районної лікарні ім. М.І. Кононенка, співробітники Чугуївської міської ради, представник міжнародної асоціації…

Детальніше…Додати коментар (0)

В Одесі з’явиться ще один пляж для людей з особливими потребами (ФОТО)

1 27 3 7 4 2. пляж

В Одесі є 4 пляжі, обладнані для відпочинку інвалідів-візочників: на 11 ст. В. Фонтану, на пляжі «Дельфін», на пляжі «Лузанівка» та пляжі в р-ні санаторію «Росія». До пляжного сезону з’явиться ще один пляж, пристосований для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Місце відпочинку буде обладнано між траверсами №4 та №5 в районі Ланжерона» на орендованій ділянці пляжу.

Детальніше…Додати коментар (0)