Презентація книжкового проекту “Малюнок: від уявного до реального” для дітей з вадами зору

1 23 7 arsenal 2. вадами зору

Київ. 24 квітня 2015 року о 13.00 (Дитяча сцена) у рамках дитячої програми “Книжкового Арсеналу” Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я майбутнього”, державне спеціалізоване видавництво “Освіта” та автори Катерина Довгопола і Ольга Набоченко представлять перше українське видання із рельєфними кольоровими малюнками шрифтом Брайля “Рельєфне малювання” для дітей з вадами зору.

Детальніше…Додати коментар (0)

Українські НУО – у Комітеті ООН з прав осіб з інвалідністю (Женева)

1 29 7 ООН 2. інвалідністю, інвалідів

Послуги вдома замість інтернатів і відновлення прав недієздатних – українські пріоритети, виголошені на засіданні Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю 20 квітня 2015 року в Женеві Раїсою Кравченко, виконавчим директором ВГО «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю», яка у складі делегації НУО осіб з інвалідністю, очолюваною Національною Асамблеєю інвалідів України, взяла участь у розгляді Комітетом…

Детальніше…Додати коментар (1)

У Житомирській ОДА з’ясовували, чому водій маршрутки відмовив у безкоштовному проїзді інвалідам АТО

1 23 5 perevozki ATO 11 2. инвалидам

У Житомирській облдержадміністрації 21 квітня влаштували нараду, аби розібратися у ситуації, коли водій маршрутки відмовив у проїзді інвалідам АТО, які мали пільгові квитки і прямували з Новограда-Волинського у Київ на реабілітацію.

Детальніше…Додати коментар (0)

Таємниця щасливих батьків

1 23 4 f12 2. особливими потребами

У кожного з нас настають такі моменти в житті, з яких, здавалося б, немає виходу. Стрес може бути настільки глибокий, що без сторонньої допомоги виборсатися майже неможливо. Людина в цю мить відчайдушно намагається знайти хоч якийсь порятунок, і з надією шукає його у наших очах, словах чи діях. Але коли не знаходить підтримки, тоді її життя перетворюється у пекло.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Берег надії» прийняв нову зміну (ВІДЕО)

1 23 3 541241. обмеженими можливостями

Рекреаційний центр сімейного типу з відновлення здоров’я інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями “Берег надії”, що у селі Головчинці Летичівського району, вже вчетверте у цьому році гостинно приймає хмельничан. На разі двадцять п’ять чоловік з обмеженими можливостями відпочиватимуть у закладі.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Рівному піднімали бойовий дух особливих сімей

1 23 2 20150418175431 1 2. діти

В суботу, 18 квітня на території Рівненського зоопарку ФРІ Рівне, молодіжна платформа ЯСКРАВО, активісти та волонтери провели проект для 28 дітей з діагнозом аутизм, синдромом Дауна та ДЦП, який називався РаДіти.

Детальніше…Додати коментар (0)