Четверо украинских военнослужащих, получивших ранения во время российской агрессии на востоке Украины, улетели в США для участия в марафоне ветеранов

Четверо украинских военнослужащих, получивших ранения во время российской агрессии на востоке Украины, улетели в США для участия в марафоне ветеранов. ранения

Вадим Свириденко, лишившийся кистей и стоп, Вадим Мазниченко без руки и ноги, Дмитрий Фесенко, получивший тяжелые осколочные ранения, и Павел Степанов, которого переехал БТР, 30 октября пробегут в Вашингтоне десять километров.

Детальніше…Додати коментар (0)

Коростишівський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (ВІДЕО)

Коростишівський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (ВІДЕО). реабілітації

У 2011 році в Коростишеві було відкрито Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Він став першим в області. Тоді, майже десять років тому, таке поняття, як реабілітація лише входило в обіг не лише лексичний, але й в якості практичного надання допомоги. І саме Коростишів став першим містом на Житомирщині, де було зареєстровано такий Центр.

Детальніше…Додати коментар (0)

На базе одесского санатория откроют Центр социальной и трудовой реабилитации молодых инвалидов

На базе одесского санатория откроют Центр социальной и трудовой реабилитации молодых инвалидов. реабилитации

Об этом 24 октября в ходе аппаратного совещания в мэрии рассказала заместитель директора департамента здравоохранения Одесского горсовета Ирина Соколова.

Центр социальной и трудовой реабилитации молодых инвалидов до 35 лет планируют открыть на базе детского противотуберкулезного санатория «Ласточка».

Детальніше…Додати коментар (0)

Незрячий переселенець з Донбасу дарує старим книгам нове життя

Незрячий переселенець з Донбасу дарує старим книгам нове життя. анатолій сасса

Для 48-річного переселенця з Краматорська Анатолія Сасси та його дружини Дар’ї переїзд у Суми – це не лише втеча від війни та нерозуміння, а й спосіб бути корисним для тих, хто цього потребує, повернення до свого коріння, новий виток в особистій історії.

Детальніше…Додати коментар (0)

Недоступне місто Дніпро паралімпійці мотивують змінити ситуацію (ВІДЕО)

Недоступне місто Дніпро паралімпійці мотивують змінити ситуацію (ВІДЕО). паралімпіади, інвалідністю

Антон Коль і Зоя Овсій, призери паралімпіади, вивчають місто на предмет доступності. Результат негативний.

Вижити у Дніпрі в інвалідному візку, та і більше того — жити повноцінно і якісно. Так завдання кожного дня наше суворе місто ставить перед сотнями людей.

Детальніше…Додати коментар (0)